Jump to content

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Boom goes the dynamite :D
Ja to kad sam čuo, morao sam da pauziram, toliko me bio blam, još posle onog mešanja Milera i Kida...uh. :Dedit: u to ime i nova titula. :Dedit2: brljao još malo po netu. ovo je izgleda bio mega meme, ne znam kako mi je promaklo, ali je neodoljivo u svakom slučaju. A u klipu mi je ipak vrhunac kada mu se voditelji zahvale na prilogu, a ovaj - "Yeah". Edited by Lrd
Link to comment
ovo je sa nekog castinga ... ovkavog debila sigurno ne bi pustili on air :D
koliko sam skapirao, crkao im je idiot pa je morao da improvizuje... a još je bio debeli početnik :)1+1=3
Link to comment
  • 2 weeks later...
Denda?
Može Nole jako i na mreži, i sa osnovne linije.Bio je to prejak ritern, lopta je u autu.Veliki majstor Nadal :lol:edit: Zaboravih Edited by Conspirator
Link to comment
jelo ovo anabela basalo komentarise poker na eurosportu?
anabela basalo drzi TH Poker klub na novom beogradu, cest sam njen gost ;) , dosta se razume, ali retko igra...tako da ovo uopste nije iznenadjenje. Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
anabela basalo drzi TH Poker klub na novom beogradu, cest sam njen gost ;) , dosta se razume, ali retko igra...tako da ovo uopste nije iznenadjenje.
Opa.Kad već mastiš brk sa njojzi, što ne iskoristiš priliku i ponekad odigraš i koju partiju pokera?
Link to comment
Opa.Kad već mastiš brk sa njojzi, što ne iskoristiš priliku i ponekad odigraš i koju partiju pokera?
:)naravno, gost sam njenog kluba ali je i ona cesto tamo.veruj mi pored hostesa koje su zaduzene da igracima bude sto prijatnije, anabela izgleda kao 65707925048dc23fd9d45f866801835_big.jpg.
Link to comment
ovo sa Strajnicem koji prenosi tenis gubi svaki smisao.
Hoces da kazes da je u 1 momentu imalo bar malo smisla? :unsure:
ko mu je bio "strucni" komentator danas ?
Neki Ivan Govedarica.
Link to comment
Hoces da kazes da je u 1 momentu imalo bar malo smisla? :unsure:
paaaaaa..... ne.ali posle slusanja RTSa i ja krenem da lupam gluposti... ko da je zarazno... :unsure:
Link to comment
paaaaaa..... ne.ali posle slusanja RTSa i ja krenem da lupam gluposti... ko da je zarazno... :unsure:
Bojim se da pored sebe imaš mnogo pogubniji uticaj, nego što je to rts. Besplatan savet: stavi mu čiode u slaninu i ostavi na stolu. Debeli neće moći da odoli i moći ćemo ponovo da gledamo nfl na SK.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...