Jump to content

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

ja sam pochetkom godine startovao peshikana na fejzbuku, glede komentarisanja snukera. dobio sam odgovor kako trenutno imaju 'vishka sati' pa prenose i snuker, a da ce to vrlo brzo biti ukinuto. kao i da je on ranije trazio komentatore istog ali da su se svi branili nepoznavanjem igre, ali je na kraju ipak nastalo otimanje za sate. polupan odgovor beshe svakako.

Link to comment

ma bagra, ne znam kako ih nije sramota. ima onaj shto zna, i ponosan je kad nam skrene pazznju kako je bela ostala sa pogreshne strane plave :)i moram da napomenem da sam fejsbuk otvorio samo da bih nastartovao ovog struchnjaka.off topic:juche tek videh da je ovaj blesavi hendri napravio maksimum preko 2 planta (1 preko 2 kugle). budaletina :)neznani komentator je postao svestan moguceg maksimuma tek na 12oj crnoj.

Link to comment
što da ne, verovatno je bila ulog u velikom broju partija.
Joj, ne znam bas! Meni ona vise deluje kao da je zelela da bude ulog u velikom broju partija, ali joj bas nesto nije islo. True KDP lady!
Link to comment
Joj, ne znam bas! Meni ona vise deluje kao da je zelela da bude ulog u velikom broju partija, ali joj bas nesto nije islo. True KDP lady!
:lol::lol::lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...