Jump to content

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Pobili su se skoro ko će da prenosi snooker, jer dobijaju pare po satu komentarisanja.
kako si ti zadovoljan ovima shto rade snooker? (bolje da ne pitam, ali ajde :D)
Link to comment
kako si ti zadovoljan ovima shto rade snooker? (bolje da ne pitam, ali ajde :D)
Jedan je pomenuo da neki igrač ima maximalni break od 165. Isti izgovara ime Stephena Maguirea, kao MaguIR (velika slova predstavljaju naglasak)...Ali sve je to dobro dok ne dođe Bošković. Onda nastupa prava zabava...
Link to comment
Jedan je pomenuo da neki igrač ima maximalni break od 165. Isti izgovara ime Stephena Maguirea, kao MaguIR (velika slova predstavljaju naglasak)...
pitam jer mi je jedan od tih koji radi drugar, pa da imam chime da ga prozivam :D on je recimo prenosio murphy vs. hendry, je li on taj kome je maguire problem?
Link to comment
pitam jer mi je jedan od tih koji radi drugar, pa da imam chime da ga prozivam :D on je recimo prenosio murphy vs. hendry, je li on taj kome je maguire problem?
Prenosili su razni komentatori, njih 4: Bošković, Seronja, i 2 tipa koja ne znam. Jedan od njih sa dubokim glasom, on zna. Ovaj drugi sa malo višim glasom, ne zna. Taj je (čini mi se) prenosio Hendryjev maximum. Ako ti je to drugar, pozdravi ga i poruči da menja zanimanje.
Link to comment
Jedan od njih sa dubokim glasom, on zna.
pih, ovaj je. znao sam da je verovatno odmeren dok je u teritoriji koju ne poznaje :D
Link to comment
pih, ovaj je. znao sam da je verovatno odmeren dok je u teritoriji koju ne poznaje :D
Haha, imao je i on par bisera, ali zna snooker. Mislim, ako već moram da gledam snooker uz srpski komentar, on je vrlo podnošljiv. Sa druge strane, oni koji gledaju uz originalan BBC komentar (ES nema svoje engleske komentatore, već uzima BBC-jeve jebače keve), znaju šta propuštam... :(
Link to comment
Koji Bošković - Milan? On prenosi snooker? :lol:
Da. Da ne poveruješ. Čovek verovatno prvi put u životu vidi sto za snooker.
Link to comment

Snooker i Tour de France su dva događaja koji su za 50% izgubili na draži otkad su nam ukinuli britanske jebače keve.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Snooker i Tour de france su dva događaja koji su za 50% izgubili na draži™ otkad su nam ukinuli britanske jebače keve.
Upravo. Kad smo kod Toura, on je besramno ostavljen Dušku Milanoviću. Meni se doduše dopada kako Ognjen Veljić i neki biciklista vode Tour na RTS-u, ali tu je uvek problem sa terminima, pa ne daj Bože Skupštinu ili tenis...I još, ceo srpski ES je jedna sramota. Nažalost, SBB u seoskim krajevima Ravnice ne daje pravo na dual audio.
Link to comment

Ja imam britanski ES cool.gif i pracenje bilo kog sporta je pravo uzivanje, pogotovo snookera, iako za neke sportove uopste nemaju komentatore. Pracenje finala Eurolige uopste nije lose i bez komentatora, vjerovatno je bolje nego da prenosi bilo ko od nasih.

Link to comment
Da. Da ne poveruješ. Čovek verovatno prvi put u životu vidi sto za snooker.
Ali Boskovic,koji je pre neki dan ladno negde otisao na 5 minuta usred bitnog frejma u nekom mecu,zatim se vraca,mikrofon krklja i nastavlja prenos kao da se nista nije desilo...Ulaze polako u stos par komentatora snukera,bar slusaju engleske kolege i samo prevode...
Link to comment

Inace, ES je otkupio paket - Bundesliga i Cvajta za sledecu godinu(tacnije do 2012.). Sjebase Sport Klub.Da li na ES i dalje rade ona dva indijanca koja su deflorisala na Kupu Nacija? Nadam se da nece da pogane Bundesligu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...