Jump to content

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

KOMENTAR NA RTS ZA Gojka среда, 22. апр 2009, 19:28)kodi [нерегистровани] пошаљи одговор BRAVO!!!Bravo za Ligu šampiona!!! Radujemo se prenosima našeg najvećeg, najprofesionalnijeg barda, Gojka Andrijaševića. Samo njegovo iskustvo i znanje, rafinirani duhoviti komentari, savršena dikcija bez histeričnih napada, prijatnog glasa, su dorasli ovako zahtevnom takmičenju. Ozbiljni poznavaoci komentatorske veštine će vam isto reći, na kraju ko jedini moze tako profi da komentariše večiti Derbi!!! Puno pozdrava ekipi RTS-a. :rolf::rolf:

Link to comment

Ahahhaha ukljucenje u HR dnevnik i Cvitkovic se dere "VUJOOOOOOOOOO EEEEEEEEEJ" i pocinje javljanje sa "bla bla pored mene je i Nikola Vujcic ali ga NARAVNO necemo dirati sad"

Link to comment
Ahahhaha ukljucenje u HR dnevnik i Cvitkovic se dere "VUJOOOOOOOOOO EEEEEEEEEJ" i pocinje javljanje sa "bla bla pored mene je i Nikola Vujcic ali ga NARAVNO necemo dirati sad"
Ma Slavko je 1 dokazani retard,steta samo sto necu i u 2.polufinalu EL moci "uzivati" uz njega vec cu morati gledati mec uz glas brata mu po idiotizmu sa SK-a
Link to comment

Da li neko zna kako stupiti u kontakt sa nasim komentatorima na Eurosport-u? Konkretno me interesuje momak sto prenosi Aussie Footy (Australijski Fudbal), posto covek vec drugu sezonu komentarise, a i dalje ne zna kako se neki od klubova izgovaraju pravilno, sto nekog ko to zaista prati (ja na primer :D ) zaista iritira.Sta vise, probao bih da ih kontaktiram, pa da se preporucim za mozda neku sljaku nedeljom uvece na ES 2 cool.gif

Link to comment
Da li neko zna kako stupiti u kontakt sa nasim komentatorima na Eurosport-u? Konkretno me interesuje momak sto prenosi Aussie Footy (Australijski Fudbal), posto covek vec drugu sezonu komentarise, a i dalje ne zna kako se neki od klubova izgovaraju pravilno, sto nekog ko to zaista prati (ja na primer :D ) zaista iritira.Sta vise, probao bih da ih kontaktiram, pa da se preporucim za mozda neku sljaku nedeljom uvece na ES 2 cool.gif
Da, znanje o sportu je zaista preporuka za srpski ES. Mi ovde govorimo o behendašima i Boškoviću koji komentariše snooker, a da je verovatno pre toga pomislio: kakav je ovo bilijar bez brojeva na kuglama...
Link to comment
Da, znanje o sportu je zaista preporuka za srpski ES. Mi ovde govorimo o behendašima i Boškoviću koji komentariše snooker, a da je verovatno pre toga pomislio: kakav je ovo bilijar bez brojeva na kuglama...
Slazem se sa tobom teacheru, komentatori su zaista uzasni na ES, ali ja nikakav kontakt ne mogu da nadjem, kako su oni uopste i postali komentatori tamo??
Link to comment
Slazem se sa tobom teacheru, komentatori su zaista uzasni na ES, ali ja nikakav kontakt ne mogu da nadjem, kako su oni uopste i postali komentatori tamo??
Onaj nesrećnik Pešikan je neke povukao sa počivšeg 3K, a ostali su došli ili preko rada na drugim TV ili preko poznanstava, kako to u Srbiji najviše biva. Pobili su se skoro ko će da prenosi snooker, jer dobijaju pare po satu komentarisanja. A mislim da imaju mail, proveri na eurosportovoj stranici.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...