Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Juče na Eurosportu evropski šampionat u dizanju tegova. Komentator Duško Milanović, aopevani retard, ime ukrajinskog dizača šimenka (Shymenko) tokom celog prenosa izgovara "šimečko". Ponovio je to bar 20 puta. Inače, lik je težak degenerik, veze nema ni sa čim, svi komentari su mu bili u stilu "pogledajte kako se zacrveneo u licu od napora" i (nakon nečijeg neuspelog pokušaja) "znao sam da neće uspeti" (uz ejakulaciju od sreće). Averovatno kakvi ljudi postoje.

Link to comment

Viskovic zaredjao sa dovodjenjem Vojke kao strucnog konsultanta, a on inace nema praksu da dovodi bilo kakve konsultante(osim onog manijaka Lilica). Nije ni on blesav...komentatorske kabine su tesne...

Link to comment
Juče na Eurosportu evropski šampionat u dizanju tegova. Komentator Duško Milanović, aopevani™ retard, ime ukrajinskog dizača Šimenka (Shymenko) tokom celog prenosa izgovara "Šimečko". Ponovio je to bar 20 puta.
disleksija je boles'.
Link to comment

Sabahudin Sasa Vugdalic je upravo za vrijeme prenosa Juve-Inter mrtav ladan podrignuo :wacko: .Kakva konjina,nevjerovatno

Edited by clever bastard
Link to comment

pratio sam malo OBN za vreme poluvremena na basketu i onakvo kretensko komentarisanje nisam čuo ni na hrtu ni na bilo kojoj domaćoj tv...ono je talog sportskog novinarstva...i još se smeju jedan drugom, kakvi divni imbecili

Link to comment
a neko je ovde branio tog degenerika Vugdalica. Avidjena seljacina, prenosi Serie A su potpuno negledljivi tj neslusljivi.
Ma ja sam ga branio jer mi je izuzetno zabavan,tacnije smijesan sa svojim lupetanjem i silnim neznanjem,ali ovo podrigivanje veceras je stvarno prevrsilo sve mjere.
Link to comment

ih, to je djurkovic radio josh prije desetak godina, za vrijeme povijesne utakmice jugoslavija-hrvatska. podrignuo, doduse malo se bio udaljio od mikrofona, pa se chuo kako je upaljac palio isl.

Link to comment

E, ali kako se on uklapa u PTC i njihovu ekipu, to je neverovatno. Slaze se bre i uz ovu korpu sa jajima. Sta je on trazio po onim drugim televizijama i zasto nije ranije dosao u Javnu kucu Srbije, nije mi jasno!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...