Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Gledaj ga sto cesce,cuces ti jos bisera.Ja mu se na svakom prenosu ismijem samo tako.Car nevidjeni,veze nema o fudbalu,ne zna imena igraca,klubova,gradove al je zato pun narodnih umotvorina.Podjednako izludjuje i sebe i svog sukomentatora kao i gledaoce,al je nevjerovatno zanimljiv,nesto kao Marjan Mijailovic samo bez ikakve pripreme za utakmicu i ikakvog poznavanja fudbala.Izvalaci fazone ko iz rukava.Ja ga gotivim,bar uz njega nemas sanse da zaspes dok gledas utakmicu.
Sasa Vugdalic? Realno ne znate sta pricate :mellow:
Link to comment
Sasa Vugdalic? Realno ne znate sta pricate :mellow:
Bez obzira sta drugi misle,on je meni izuzetno zabavan bas zato sto pojma nema i lupa gdje stigne,pa ko mu se ne bi smijao
Link to comment

pričao sam večeras sa drugarom o peđi juriševiću. kaže mi da ga je dugo godina tolerisao ali da je popizdeo kada je ovaj ispalio komentar da je vođstvo domaćina potpuno zasluženo, nakon što je domaći tim postigao pogodak u prvom (brojevima 1om) minutu. Ruska liga je u pitanju.

Link to comment

Slavko Cvitkovic komentarise rezultate utakmica NLB Lige i kaze na utakmici FMP-Buducnost vode gosti 55-58 u 27.minutu prvog dijela :frust:Sad je rekao i da je Lazme iz Gvajane

Edited by clever bastard
Link to comment

Ne znam gde bi ovo, a vredi pomena:

Preminuo Boris Mutić, legedna hrvatskog sportskog novinarstvaU SEDAMDESETOJ godini života preminuo je Boris Mutić, umirovljeni novinar i komentator Hrvatske televizije. Mutić je jutros nakon teške bolesti preminuo u bolnici Merkur.Veteran sportskog novinarstva je bio izvjestitelj sa 16 Olimpijskih igara i sa 42 svjetska prvenstva, a komentirao je prijenose u 22 sporta. Posebna specijalnost su mu bili skijanje, gimnastika i košarka, a komentirao je i plivanje, klizanje i konjički sport. Tridesetak godina je prenosio nogomet. Bio je poznat po tome što se za natjecanja najradije spremao razgovarajući sa sportašima, trenerima i članovima momčadi."Tijekom prijenosa treba stvoriti vezu s gledateljima i nipošto ne izostaviti emocije u pravom trenutku", znao je reći.2004. primio je nagradu Hrvatskog olimpijskog odbora za posebne zasluge u sportskom novinarstvu.Pokojni Mutić se rodio 31. listopada u Karlovcu, a u Zagrebu je završio Učiteljsku školu i diplomirao na Kineziološkom fakultetu. Inače, zajedno sa Antom Kostelićem bio je prva generacija studenata tadašnjeg Fakulteta za fizičku kulturu.
RIP majstore!
Link to comment

Uf, RIP :( Najbolji komentator sa ex Yu prostora. Obrazovan i odmeren, kad treba i emotivan. Znao je i pustiti suzu tokom prenosa, ali i nasmejati gledaoce zdravim humorom. :(

Link to comment

Marjan objasnjava na Mrezi Plus uz strucnog sukomentatora bosanskog zmaja-kralja Vedada u po Marjanovoj najavi mecu decenije nakon kojeg nista vise nece biti isto :D Bice ovo cjelovecernje uzivanje uz melem za usi

Link to comment
Marjan objasnjava na Mrezi Plus uz strucnog sukomentatora bosanskog zmaja-kralja Vedada u po Marjanovoj najavi mecu decenije nakon kojeg nista vise nece biti isto :D Bice ovo cjelovecernje uzivanje uz melem za usi
Aukurac šta je ono, toliku količinu jadnosti kombinovanu sa apsolutno neslušljivim glasom je praktično nemoguće nadmašiti. Po prvi put sam bio u iskušenju da ne gledam utakmicu zbog transfera neprijatnosti koji izaziva komentator.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...