Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Frtalj minuta sportske sekcije teve dnevnika je sve sto je potrebno Strajnicu da iskaze svo velicanstvo svog talenta. Veceras se moglo cuti o ucinku Grega Belamija i Arbeole, kao i o neizvesnoj borbi za titulu u Skotskoj izmedju Seltika i Glazgova.

Link to comment

Mene taj covek uvek zadivi kako u toj minuti ili dve posle 2 dnevnika ili sportskih vesti posle onog podnevnog uspe da kaze toliko gluposti u tako kratkom vremenkom roku

Link to comment

jurišević se proširio i na basket, prenosio je finale kupa Unikaha-Tau. Na 50sec do kraja pri prednosti unikahe od dva poena, Hejslip pravi faul na protivničkoj polovini a da kontre nije bilo ni u naznakama, nakon čega slede bacanja. Ovaj ludak kaže, parafraziram, da ovaj faul možda i nije tako loš jer će unikaha imati naredni napad. arčibald mu je bio igrač utakmice. ja ipak nisam gledao 35 minuta tekme, ali narednih 10 (bili produžeci) ovaj apsolutno ništa korisno nije uradio, a zagovnao je poslednji napad kada je na 3 sekunde do kraja bio sam na penalu, imao otvoren šut za nerešeno, ali se odlučio da loptu vrati na trojku skroz pokrivenom igraču koji je dobio bananu od teletovića koji ga je čuvao. imao je i jedan kretenski faul, potpuno nepotreban za odlučujuće trenutke.

Edited by pacey defender
Link to comment
jurišević se proširio i na basket, prenosio je finale kupa Unikaha-Tau. Na 50sec do kraja pri prednosti unikahe od dva poena, Hejslip pravi faul na protivničkoj polovini a da kontre nije bilo ni u naznakama, nakon čega slede bacanja. Ovaj ludak kaže, parafraziram, da ovaj faul možda i nije tako loš jer će unikaha imati naredni napad. arčibald mu je bio igrač utakmice. ja ipak nisam gledao 35 minuta tekme, ali narednih 10 (bili produžeci) ovaj apsolutno ništa korisno nije uradio, a zagovnao je poslednji napad kada je na 3 sekunde do kraja bio sam na penalu, imao otvoren šut za nerešeno, ali se odlučio da loptu vrati na trojku skroz pokrivenom igraču koji je dobio bananu od teletovića koji ga je čuvao. imao je i jedan kretenski faul, potpuno nepotreban za odlučujuće trenutke.
Odlichan je bio Archibald, imao gomilu ofanzivnih skokova.A Pedja je i ovde prikazao zavidno odsustvo osecacaja za dinamiku utakmice. Pred kraj prvog poluvremena, poen za Tau a bacanja za Malagu. Pedja ladno kaze neshto tipa, "Unikaha je bila u velikoj opasnosti, ali srecom..."
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kandidat za kretena godine je svakako gospodin koji se odaziva na ime Saša a komentariše Serie A na televiziji ONB. U moru kretenskih komentatora koji obitavaju na istoj on je uspio da bude za klasu gori od ostalih.Hit veceri je Rajneri.

Link to comment

Kakav je car ovaj na SOS-u sto radi izvjestaj sa meca Javor-Partizan.Ovo je za pisanje od smijeha.Ovo je neopisivo.Ko ovo nije gledao ne zna sta je propustio. :rolf: :rolf: :rolf: @FeindounoGledaj ga sto cesce,cuces ti jos bisera.Ja mu se na svakom prenosu ismijem samo tako.Car nevidjeni,veze nema o fudbalu,ne zna imena igraca,klubova,gradove al je zato pun narodnih umotvorina.Podjednako izludjuje i sebe i svog sukomentatora kao i gledaoce,al je nevjerovatno zanimljiv,nesto kao Marjan Mijailovic samo bez ikakve pripreme za utakmicu i ikakvog poznavanja fudbala.Izvalaci fazone ko iz rukava.Ja ga gotivim,bar uz njega nemas sanse da zaspes dok gledas utakmicu.

Link to comment

Ma ne mogu, sad sam gledao jer mi je Juve ostao bio na tiketu i nisam imao alternativu ali ne mogu, onda mi citava utakmica prodje u nerviranju zbog kretena i komentarisanju njegovih idiotarija. Kad gledam prenos fudbalske utakmice volim da se koncentrisem na istu. Recimo ovaj na SK sto je komentarisao Lil je ok, gledljiv.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...