Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Avala definitivno ima najgore komentatore. Kao da nije dovoljan iritantni naglasak (Roo-Binjo, kao da prenosi karate :unsure:), nego na taj nacin 2 sata prelistvaju italijansku zutu stampu. Utakmica ih samo ometa u tome

Link to comment
I ja ne znam gde ovo da metnem, a krajnje je jako™, do samog kraja.
Lako je tebi da se zezaš, ali zaboravio si kako je Dejo Savić zveknuo log golčinu Barseloni u finalu Lige Šampiona. Da ne spominjem koliko je Savić bio značajan za zvezdin Bari i Tokio.Takvog beka kao što je Dejo Savić fudbal više videti neće!
Link to comment
„Bio je ovo težak dan i morali smo da jurimo ranije nego što smo planirali ali sam uverena sam da mogu da nadoknadim vreme tokom hronometra“, rekao je Armstrong koji ima zaostatak od 1:05 minuta u osnosu na vodećeg Manseba.
B92 profesionalci Edited by Feindouno
Link to comment

I ptt-ksd takodje, popravili sliku ali sta vredi kad retard ne prestaje, zanimljiv mu je dijapazon dogadjaja koji komentarise, od WRC-a do Snooker-a i ranije NBA

Link to comment

Marjan Mijajlović, poznati sportski komentator dao je otkaz na TV ?Sportklub? i iz Beograda seli u Sarajevu, informaciju je potvrdio ovaj novinar za SportSport.ba.?Dobio sam odličnu ponudu sa NTV ?Hayat? i nisam mnogo razmišljao da li da je prihvatim, to jeste iz Srbije preselim u Bosnu i Hercegovinu. Osim toga, moje poreklo je Bosansko i neće mi biti teško da se adapitiram u bh. metropoli?, rekao je Mijajlović, apostofiravši:?O drugim razlozima mog otkaza na Sportklubu ne bi govorio, osim što mogu reći kako igrači menjaju klubove, normalno je da i mi novinari menjamo medijske kuće. Sve je stvar profesionalizma...?,Mijajlović, našoj javnosti poznat je kao komentator koji obožava bh. fudbalere u Bundesligi, posebno dvojac iz Hoffenheima, Sejada Salihovića i Vedada Ibiševića. Popularno, u narodima u našoj zemlji zvani ?cvajta?, istakao je za naš online magazin kako će mu u Sarajevu društvo praviti djevojka, te da se raduje ponovnom susretu sa prijateljima u BiH.?Dolazim 2. marta u Sarajevo. Prvih mesec dana upoznavaću se sa shemom rada na NTV Hayat. Već znam koje bi utakmice mogao raditi, a nije isključeno da pratim i susrete fudbalske A reprezentacije BiH, što bi mi bilo posebna čast?, naglasio je Mijajlović.On je dodao i kako je njegov potez iznenadio i njegove kolege na ?Sportklubu?, jer nisu očekivali da će se zbog posla preseliti u našu zemlju.NTV ?Hayat? 28. marta ove godine u direktnom prenosu emitovaće narednu utakmicu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo ?Južnoafrička Republika 2010?, kada će naša reprezentacija biti gost Belgije u Genku.Poslovni potez privatne TV kuće za čistku ?desetku?, jer će gledaoci koji utakmicu decenije za BiH budu gledali putem malih ekrana uživati u uvijek sjajnim komentarima Mijajlović. Nerijetko o našim fudbalerima Mijajlović je, između ostalog, u TV prenosima s velikim uzbuđenjem govorio: ?Bravo, bosanski zmajevi?, ?Raduj se Bosno što imaš Vedada Ibiševića?, ?Bosanska veza je opet proradila?...

Link to comment

Višestruki dobitak. Raspevani smarač će dosađivati ljudima negde drugde, a Srbi će dobiti sport koji zaslužuju i redovne prenose ATP turnira u Cirihu, Karlovim Varima i Roterdamu, na kojima naši ostvaruju zapažene rezultate.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...