Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Drago mi je da nisam imao priliku da uzivam u bravurama doticne gospode. Mislio sam da je ES dotakao dno sa dinamicnim dvojcem M-B.Ocigledno je da je nemoguce izboriti se protiv tih degenerika, za prosli KAN smo poslali stotine mailova na sve strane zaleci se na ona 2 mandrila ali niko nije ni prstom mrdnuo. Ocekivano.

Link to comment

uuuuu, znači sad ih ima dvojica. sjajno! kad sam to nedavno gledao lik je bukvalno svo vreme prenosa pričao isključivo o tikovima jednog od takmičara koje je imao prilikom izbačaja. to je potpuno bilo nestvarno slušati sa sve štonaumutonadrumu opisima.mada mora se priznati da je to penzionersko smaranje od sporta (:lol:) učinio barem malo zanimljivim.

Link to comment

kako kenjate, to je šnoStra...ako se nekom ne svidjaju komentatori nek promeni na engleski(po mogućstvu) ili nek iskljuci ton a u kranjem slućaju ako vam bas toliko smeta sto ne uymete pa proćitate neku knjigu...na kraju krajeva, nivo pisanja po ovom forumu je na istoj valnoj duyini a ćak bi rekao i niži, nego li komentari dotićnih komentatora ya kojima naričete...jedino se peacher kao nesto tripuje da mu je forum na nivooou, a svaki drugi post sadryi vređanje i omaložavanje kako forumaša lićno, tako i sportista koji se komentarišu... a da ni ne komentarišem da je ovog foruma, pokakim ti se u kafu, napaseš mi se mooda, idi u kurac...itd a nisu ni strana vređanja na rasnoj osnovi kao i reči tipa, crnčuga, crnja...s toga, drage gospođe i draga gospođo, prvo promenite svoj nacin raymišljanja pa tek onda osuđujte postupke drugih, ako isti prelayiaye određenu garnicu.ps.svako ko kaye da nisam u pravu, može da mi se napase mooda :fashisto:

Link to comment

ma čovek se očigledno namerno izdrkava i još se trudi da zvuči što debilnije. samo mi je potpuno nejasno kako to prolazi na eurosportu i dokle će da traje. bajdvej, bude zamimljivo ako se pirne pre gledanja :D

Link to comment

Nista spektakularno ali mi je bilo "zanimljivo" kad je neko na B92 (98% da je Loncarevic) veceras procitao "prvi mec igrace Jelena Jankovic i Al Sugijama" (AL sa L, ne I). AL Sugijama, 'ladno...

Link to comment

Partizan-Eger...Nikola Kuljaca (strucni konsultant)"Seci pokazuje da nije korner... laze... ko laze taj i krade... ovo mu nije prvi put..." :s_w: P.S. Zoltan Seci je golman Egera...

Link to comment

Mislim da je to odvalio Aca Tasta, legenda. Mada je i Kuljaca imao svojih momenata:"Eto, kad god ja kazem da je opasna situacija desi se nesto... sto podseca na gol".

Link to comment

Kakav ludak je ovaj sa Sportkluba... dere se kao nenormalan, svršava na neverovatno mnogo igrača, smara sa svakakvim statistikama... ukratko, izludjuje me angry.gif i da, ima ga svuda, on više zaslužuje nadimak The Machine od onog drugog nesrećnika.

Link to comment
Kakav ludak je ovaj sa Sportkluba... dere se kao nenormalan, svršava na neverovatno mnogo igrača, smara sa svakakvim statistikama... ukratko, izludjuje me angry.gif i da, ima ga svuda, on više zaslužuje nadimak The Machine od onog drugog nesrećnika.
Kad si vec spomenuo tog drugog nesrecnika, jer mi se ucinilo, ili je on danas menjao Viskovica u multi prenosu Serie A? Edited by SOKRAT
Link to comment
Kakav ludak je ovaj sa Sportkluba... dere se kao nenormalan, svršava na neverovatno mnogo igrača, smara sa svakakvim statistikama... ukratko, izludjuje me angry.gif i da, ima ga svuda, on više zaslužuje nadimak The Machine od onog drugog nesrećnika.
angry.gif ne diraj Marjana.On je Bog u svijetu komentatora,on fudbalu daje 1 novu dimenziju,cini utakmicu duplo zanimljivijom nego sto jeste a jos se ismijes ko budala dok ga slusas.KRALJMarjan :Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail:
Link to comment

Moralna gromada Bruno Kovacevic: "Da na primjer padne Bode Miller nas Natko ima medalju" a zatim i vrisak odusevljenja nakon sto je Bode ispao. 1 dno

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...