Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Goran Stepić koji upravo komentariše vaterpolo je kriminalan...

U poređenju sa Acom je još i dobar, prije je davao više informacija (valjda je nekad trenirao vaterpolo), izgleda je Aci nabio komplekse, pa mu je ovaj naredio da prenosi kako i sam Aca prenosi, a to je kao da nikad u životu nije vidio žutu loptu, i da to neznanje nadoknađuje euforijom.

Link to comment

Nije da se žalim, čakštaviše™, ali primećujem odsustvo AceStopa iz vaterpolo prenosa, a i ne tvituje uopšte o vaterpolu... Da se nije naljutio na nekog? :unsure:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Komentator Skenderbeg - Dinamo na Areni priča svoju priču, velika šansa za Dinamo on i dalje vrti svoje...puštaju usporeni snimak i on kaže, tj. laže, evo šanse koju malopre nismo videli jer se puštao usporeni snimak prethodne situacije  :s_w:

Link to comment

Ako vam nedostaje Acika mogli ste ga sinoc slusati na Val-Mon. U jednom trenutku je pricao o "uguravanju" novca u klub sa Mestaje, sa ponavljanjem reci  "uguravanje" .

Link to comment

Najviše me nerviraju politički korektni komentatori kao ovi sa Arene. Kakvih ima, oni su još i dobri ali koliko oni floskula upotrebe tokom prenosa i kako se prave ludi u nekim situacijama. Nije direktno vezano za ovu situaciju ali me podseti. U Nišu skandiraju sudiji pičko ćelava a majstor konstatuje kako mu se čini da raste pritisak i na glavnog arbitra.

Link to comment

Pitao sam se koliko će Kumu trebati da spomene Isinbajevu, i nije razočarao, manje od 10 minuta otkad sam se uključio.

Edited by Sokrat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...