Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ali "proglasio" tajmaut, krenule reklame, a onda nam kaze da dok smo gledali reklame nije bilo tajmauta (zbunilo ga ponavljanje usporenog snimka pa je pomislio da je tajmaut) nego je Spanija napravila 4:0 i da je zbog toga Djokic uzeo tajmaut (posle reklama). :Hail:

Edited by Nesh
Link to comment

Ovo njegovo "jesu bacanja - nisu bacanja" na 10 sekundi do kraja je meni wtf momenat. To je jedan od rijetkih momenata kad je mogao da udahne smisao svom postojanju, ali čovjeku je kompletan fokus na tome ko je "dvocifren"

Link to comment

WTF je Rebron? RBJ? :unsure:

 

 

Pa tako on tepa igracima, Rebron je Rebic, a Zagor je Zagorac. 

 

Ne verujem da je on smislio te nadimke, ali ono sto mene tu nervira do bola jeste to lazno intimiziranje sa igracima, koje furaju pa verovatno svi komentatori na ovom svetu. Kad krenu da ih nolaju, salaju, micaju... ili ih prosto samo zovu po imenu, kao da su sa njima ovce cuvali od malena, para mi na usi izlazi. 

 

Da ne pricam koliko je jadno ono lozenje koje pokusava da prikrije satro kulocom, pa im daje savete, jer su jelte omladinci, kao stariji burazer mladjem, te morate pazljivo, nema zaletanja, vodite racuna o ovome, o onome... a glasic mu zaigra cim je propustena neka prilika za izjednacenje ili vodjstvo. Kao svestan je da je to mlada reprezentacija pa kao ne bi trebalo da se prima kao da je A selekcija, a zaurlao bi svakog trenutka kao da je na cuvenom balkonu. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kum u elementu, priča o važnosti fizičke ljepote ženskih takmičarki u TV prenosima. Naravno, frlja se imenima za sve pare - Katinka Hošu/Hožu, van Almčik, Alžamar.

Edited by James Marshall
Link to comment

Pijan je kao dupe - priča o Franciski van Almsik pa je zove van Malčik, pa je zove Federika, pa priča o "mjesečnim problemima" prilikom neke izmjene

 

Edit: "plovna" žena :D

Edited by James Marshall
Link to comment

Koliko zam cuo, sjebao se kada mu je Aca Frizura uzeo vaterpolo, njegov omiljeni sport

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...