Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ćelavi Stolica sa sportkluba priča o fudbalskom klubu Minhen 1864 :) Nije lapsis, tri put je ponovio

 

Jbg, mnogo slušao Oktobar 1864 kad je bio mali ... Dobro je da nije rekao Minhen 1389 ...

Link to comment

Sarenac proglasava trojku pre nego sto je lopta usla u kos, a onda, posto lopta uopste nije usla u kos, kaze mozda ne bi trebalo da zurim... :Hail:

Link to comment

Jeste da joj lepo stoji ona haljinica, ali tuzno je Draganu gledati u ovim strajnicevskim emisijama za debile dok ona nova mucenica na SK-u nabada imena igraca.

Link to comment

Ma nabada one proste rečenice, ne samo imena igrača, mučno je slušati je i dok konstatuje da je na Vimbldonu kiša. Neka vrate Draganu ako boga znaju, ili neka ukinu voditeljku totalno. 

Link to comment

Osjeća se neki čudan vajb između Bakija™ i Više™ u ovim "off the court" snimcima sa Vimbldona, koje gledamo dok čekamo početak Vimbldona. A moglo se i bez tih snimaka. 

Link to comment

Bilo bi interesantno i da Novakovica vrate u njegovo pecinsko stanje i postave ga za voditelja. Onoliki leb bez brasna, a muceni Straja im odvodi Draganu, jebes takvu televiziju. Mensecini da Visko ne mirise nesto ovog novog, koji je prijatniji za slusanje, a ume i ponesto zanimljvo da kaze, sto izgleda i Visko primecuje. Prebacice ga na golf kanal uskoro.

Link to comment

In other news, ona riba (Slobodanka Tošić) što se javljala sa terena JSL na Arenasportu, izručena pravosudnim organima BiH jer ima optužnica protivu nje da je član organizovane kriminalne grupe. Mislim da sam pisao negdje o tome na ovoj temi

Link to comment

In other news, ona riba (Slobodanka Tošić) što se javljala sa terena JSL na Arenasportu, izručena pravosudnim organima BiH jer ima optužnica protivu nje da je član organizovane kriminalne grupe. Mislim da sam pisao negdje o tome na ovoj temi

 

Ko zna šta će se tek otkriti za Smiljana Banjca ...

Link to comment

Baki™ je valjda teniski trener i dobar sa Nolom, trenirali zajedno kao klinci.. Otud ljubomora verovatno.. :fantom:

 

Baki nema veze sa životom, ako ćemo pravo. Viško je za njega Toni Rouč lično.

Link to comment

Babmus Plavšić najavljuje idealne vremenske ulsove koji će pogodovati atletičarima na mitingu u Parizu. Gojko pored njega sluša i neveruje, stidljivo ga podseća da je Evropu zahvatio talas vrućine i da je trenutno 32c u 8 sati uveče. Ali buzdovan ne odustaje -  kako takmičenje odmiče biće sve prijatnije.. Jeste, odmicaće do 5 ujutru

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...