Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Bilo je i ono: "Izlati Slovenac A koji pokazuje znake umora, zameniće ga Slovenac B koji igra na istoj poziciji, znači u pitanju je taktička izmena." :isuse:

Link to comment

Nije za komentatore temu, ali neko je na SK na SK6, umjesto uključenja u utakmicu Švedska-CG, nakon završetka utakmice odradio uključenje na utakmicu Slovačka-MKD koja već ide na SK4.

 

edit:

 

evo popraviše

Edited by James Marshall
Link to comment

Evo najsvežijeg priloga komentatorskoj veličini Ace Informacije sa sve onim "Uuuuhuuu!!!! To!!!" na kraju klipa:

 

 

Naravno. sad će krenuti sprdnja na račun čoveka koji je devedesetih i ranih dvehiljaditih prošpartao svim čuvenim evropskim stadionima dok njegovi vršnjaci zbog sankcija i viza jedva da su mogli i do Grčke. Sad će napadi na čoveka koji je devedesetih fircao najbolje ribe u gradu. Čoveka koji je najbolji muški prijatelj Ivane Španović ... 

 

Preko 4000 pregleda, 60 lajkova, bez dislajka..

 

Kakvi crni napadi na Acu kralja i komentatorsku silu..

Link to comment

Viskovic (Murinjo je u publici i posmatra mec izmedju Nadala i Dolgopolova): Murinjo bi sada zamenio Rafaela Nadala da je ovo fudbal...jer Rafa ne igra dobro...

 

U publici je i bivsi spanski kralj ali jos nismo saznali sta bi on uradio da je Nadal, recimo, clan njegove posluge... :D

Edited by Nesh
Link to comment

Ovo su u cilju torture mogli da puštaju u Gvantanamu ...

 

Šta će tek biti ako Srbija uđe u finale golom u poslednjoj sekundi meča?

 

A za one koji misle da je ovo fejk radovanje, jedan detalj: nakon ovog dranja, nastala je pauza, a onda je Informacija zadihano, jedva dolazeći do vazduha, nastavio da komentariše. Zvučao je kao da je upravo završio trku na 100 metara ...

Edited by stoka
Link to comment

ma setite se samo onog gola Mice Aleksica u Rimu iz peterca za titulu sampiona sveta, Aca lupeta gluposti, Mica krece da se raduje, igraci uskacu u bazen da bi govedo nakon 15 sekundi kad je provalio da se ljudi raduju tituli svetskog prvaka jer ne zna za pravilo da ne mora da se izvede novih 5 peteraca pocinje da urla kao nenormalan...mada za klasu je gore ono protiv Crne Gore

 

jel se seca neko onog legendarnog momenta sa utakmice cini mi se Barselona - Arsenal, mislim da je bilo 4:0, LS u pitanju kad je mamlaz kinuo u sred prenosa i rekao istina...ja sam umro od smeha hahahahahaah

Link to comment

rob i vilijams je sinoc na kincertu rekao "dobro vece zagreb", pa se digla srbija na noge, kako ga nije sramota. kasnije je robi pominjao kolarova, matica i vidica, pa je sarenac zakljucio da je robi znao gde je dosao ali da je ljubomoran.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...