Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Jebeni Banjac je lud, ne znam jel gore to sto ima brdo losih statistickih informacija ili ovo malopre za ovu Fridsam sto igra protiv Serene... kaze majstor "Nemici je ovo tek drugo ucesce na Rolan Garosu, u prethodna dva je ispadala u prvim kolima od X i Y..."

 

Jeziv je, majke mi, skenjam se kad skontam da tako neki idiot dobija pare za ovakvo lupetanje.

 

 

Evo ga opet: "kad se sve sabere, Serena Vilijams ima najvise Grend Slem titula, ukupno 34.. 19 u singlu, 3 u dublu i 2 u miks dublu" - jebote, nije mi cak ni smesno.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Smiljan je u nekom depra modu i sad pokušava da ogadi gledanje sporta a bogme i život svima koji imaju tu nesreću da moraju da ga slušaju.

Link to comment

Realno, osim ako ne igra Nole (zbog patrijotskog naboja), komentarisati neki dosadni teniski meč (a 90 odsto su takvi) predstavlja nešto zbog čega komentatori zaslužuju beneficirani radni staž ... Boriti se da ne zaspiš i povremeno izgovarati nešto suvislo. Valjda je i kriket negde tu ...

Edited by stoka
Link to comment

Ma daj, ima li išta lakše, ionako po difoltu ćute 80% vremena, ostatak samo konstatuješ rezultat a para samo kaplje. Gren slemovi su omiljene gaže na ES.

Link to comment

Pa onda neka pajki, manje cemo mu zameriti nego ovo svakodnevno baljezganje tj. lupanje gluposti. Uzasan je, ispada glup stalno.

Link to comment

izgleda je es pokupio najgore komentatore iz srbije. idioti sa bundeslige su brutalno losi, banjac smara na tenisu... itd.

 

inace, ne znam dali je neko imao priliku da slusa komentatore na hrv. sk - to je stvarno jezivo.

Link to comment

Jel mi se to ucinilo pre neki dan ili je onaj nesrećni Luka Tešanović prešao na SK? :cry:  Čini mi se da je komentarisao neki turski ili ruski basket, kakva tugica...

Link to comment

Jel mi se to ucinilo pre neki dan ili je onaj nesrećni Luka Tešanović prešao na SK? :cry:  Čini mi se da je komentarisao neki turski ili ruski basket, kakva tugica...

Mislim da je prenosio ABA ligu na Happy...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...