Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Pričam tako sa 1 klincem posle tekme Barsa Bayern i on mi kaže kako je Neymar dao dva magična gola. Gde si to čuo?  Rekao komentator.

 

Pošto kao civilizovan čovek sigurno ne biješ dete, preostaje ti jedino da par vaspitnih šamara uputiš na adresu uzročnika -_-

Link to comment

aj ispricaj ako nije problem, posto su i meni trazili da im saljem utakmice, naravno kitu za uzvrat pa me eto zanima ta prica

Vele samo da je bio uključen neko ko je imao veze sa Arhivom RTS-a i da je u tu priču uključena i ogromna količina alkohola  :lolol:

 

Elem, ako čita ovo neko sa SK, vratite za boga miloga Draganu Kosjerinu, ponudite joj veću platu, putovanja na Vimbldon, mjesto u Upravnom odboru, ova nova se baš i ne snalazi najbolje, a i nije gušt za oko kao Dragana.

Link to comment

Pravilo je da u sportske redakcije idu škartovi iz drugih redakcija, propali ili loši novinari ...

 

Gaga Kosjerina je kapacitet za nešto veće i zato je prihvatila izazov na RTS-u ...

Link to comment

pade mi skoro na pamet nešto slično, samo u suprotnom pravcu: kako od ovih silnih komentatora po sportklubovima i arenama toliko dugo ne mogu da vrbuju jednog koji makar liči na komentatora, možda nekvalitetnog, možda i lošeg, ali ipak fudbalskog komentatora. spali su na onog neostvarenog voditelja siti njuza, straju, neđu i allliiiiii krivokapića (makar je pozitivna stvar što njega nismo skoro morali da slušamo). kao da su birali najgore od najgorih, možda samo još onu dvojicu idiota sa eurosporta da su navukli, ali to je to.

Edited by Malvo
Link to comment

Previše, preterano, suviše.... :isuse:

 

Ne " preterano" koje koriste ns gariji.

 

Nego kao negacija. "Nije bilo previše prilika, nije se preterano trudio"...Nepismena bagra, lenjog mozga

Link to comment

Koliki je tupan @acastop

"Интервју са Ванесом Голуб која је била девојка у рингу на мечу Мејведер - Пакјао"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...