Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Please tell me what I should tweet about, pleee-he-heease! Evo i spellcheck sam počeo da koristim, šta više hoćete? Zauzvrat tražim samo malo pažnje, ja, tužni klovn mladalački razbarušenih uvojaka! Vi zadajte temu a ja ću da pištimm nemojte se ustručavati, ništa nije previše glupo ni besmisleno za mene!

Link to comment

Lik sa Prve, upravo: "Koliko se god mi trudili da ulepšamo stvari, da ova svetkovina fudbala bude stvarno jedan praznik fudbala, nažalost..." :Hail:

Link to comment

Jel Cvitkovića angažovao SportKlub samo za finale plejofa ili je on stalni (honorarni) saradnik ove televizije, zna li neko? 

Edited by stoka
Link to comment

To je lepo. Kada je otišao u penziju, pretpostavljalo se da mu se posao baš ogadio, utoliko pre što je toliko puta tokom karijere "nazočio" brodolomima hrvatskog basketa ...

 

Inače, jedna zanimljiva crtica o Kovačiću. Ilija je 90-ih često prenosio mečeve NBA lige i posle svake "trojke" drao se: "BOMBA!"

 

Prestao je da pušta taj uzvik nakon bombardovanja 1999. godine, smatrajući valjda da bi to bilo neprimereno. Sad mu se omakne samo povremeno, kada ga ponesu emocije, juče je to uradio jednom, nakon važne Zvezdine "trojke" ...

Edited by stoka
Link to comment

Pa, dobro, vikao je to redovno dok je prenosio Kingse. Doduse, i to se moze protumaciti kao izuzetak u trenutku radosti :D

Link to comment

Je li ovo Lončarević zove Škrtela Sterling i to dvaput u cugu, i to u slou moušnu (mada je ovu dvojicu teško zamijeniti i da nije slo-mo)?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...