Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

ne razumem cemu odjednom takvi napadi na viska, jedinog pristojnog komentatora koga imamo? decko je 1 car za sve ostale uglavnom smarace.

 

hahaha - stolica, jeste, nisam mogao da se setim kako se zove covek, how appropriate!

 

edit: da izuzmem i edina avdica koji je takodje car.

Edited by Nebojsa
Link to comment

gde najbolji pored živog Lončarevića  :mad:

 

mada je sa komentatorima uvek ista situacija u narodu na forumu: svi su sranje, niko nikad ne valja, ne postoji jedan univerzalni oko koga će svi da se slože da je makar ok

Link to comment

Rekao bih da su na Areni generalno podnošljivi i neupadljivi, kakvi treba da budu, čast izuzecima.  I na SK ima onaj jedan koji zna košarku, mada se previše trudi

Link to comment

heheh - strkljavi brka s arene npr, je sve sem neupadljiv. kolega mu, mali neizbrijani picopevac sto najcesce prenosi fudbal je par puta bio pod gasom u zivom programu.

sveukupno su na areni prilicno jadni, al' bi opet pre slusao njih nego smarace tipa ace frizure, novakovica i loncarevica - mnooogo smaraju/komplikuju praveci umetnost od, u sustini, jednostavnog posla.

 

srdjan radojevic (ako na njega mislis za sk basket) kicks ass - jos je i grobar :P. steta sto on i avdic ne prenose nesto zajedno, bila bi prava zabava slusati ih.

 

plavsic takodje nije los, ali je znacajno degradirao u mojim ocima prenoseci zvezdu u el kao horny devojcica, ni 50i deo istog entuzijazma nije prikazao prenoseci nijednu utakmicu partizana u svim takmicenjima u prethodnih par godina.

 

da ga ne zaboravim, titulu najodvratnijeg od svih nosi 1 jedini, neponovljivo gadni - ilija bomba kovacic  :mad:

Link to comment

Meni je VNovaković ok, zagazi i on u trivia ali nije naporan kao Acika. 

 

pa barem razume(ju) fudbal za razliku od Acike

 

a malo trivije nikome nije naškodilo, osim ako nisi pretenciozni seronja

Link to comment

Šteta što je Ilija privatizovao sve najvažnije košarke. ne znam po kom osnovu, valjda zato što je dugo tu

ni meni to nije jasno. uvijek radi naekskluzivnije prenose i nikad se ne zajebava s ponocnim utakmicama.

 

radojevic poznaje i voli kosarku, prepun je informacija, ali je preoprecen naprednom statistikom koja je vrlo cesto podatak koji ne nosi nikakvu korisnu informaciju. plavsic je uzasan komentator, ali se ne istice previse pa mozes da prezivis prenos da ne obracas na njega.

 

od fudbalskih, kad se zanemari njanjavi glas (kao da vodi pop depresiju), najbolji je loncarevic po nekom univerzalnom ukusu. meni je najveci gust da slusam novakovica u studio emisijama.

 

da, ovi fudbalski komentatori na areni su mi prilicno neprimjetni.

Edited by Timmi
Link to comment

ne znam, meni se ovi sa arene fudbal što prenose i ne sviđaju preterano,ne mogu sad da popamtim ko je ko ali ova dvojica taj brko i onaj što obično zvezdu prenosi su užasni. ova druga dvojica su bolji. radojević je dobar, možda za nijansu previše priča i ne dozvoli ovom drugom ništa da kaže, upadljivo je, ali imajuću u vidu da je taj drugi plavšić... plavšića kao da neko puškom tera da komentariše, jbt unesi malo živosti.. o iliji neću da pričam, samo ona njegova da posle svakog koša da saopšti koji je to poen igraču u ovo novije vreme ima više smisla jer se svi živi i neživi klade na plus minus poene igrača pa bar ne moraš da kopaš po netu i gledaš ko je koliko ubacio.. 

Link to comment

Meni je i Jurisevic nepodnosljiv. Uvek dobije da prenosi ruske klubove, sport je nebitan. Lik svrsava na svaki aut na mecu Amkar- Ural. Jednom me je probudio vicuci Artem Dzyuba i to nekoliko puta a skoro sam siguran da lik uopste nije igrao na toj utakmici

Link to comment

Meni je i Jurisevic nepodnosljiv. Uvek dobije da prenosi ruske klubove, sport je nebitan. Lik svrsava na svaki aut na mecu Amkar- Ural. Jednom me je probudio vicuci Artem Dzyuba i to nekoliko puta a skoro sam siguran da lik uopste nije igrao na toj utakmici

jurisevic je najgori komentator u srbiji. a tako je jaka konkurencija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...