Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Uhvatio sam samo kraj prenosa Portugal-Srbija, čuo odjavu Taštinog Osmeha koju je očigledno mesecima pripremao, ono kako nam se možda ne piše crno ali je već dugo pedeset nijansi sivo :isuse:

 

Ja odavno govorim ko je njegova ciljna grupa - frustrirane supruge i sredovečne tetke. Sad je i dokazano.

Link to comment

Da li se on ono iskreno raduje kad naši daju gol ili vrišti u mikrofon jer misli da tako treba? Ono večeras je bio 1 težak transfer™, pokvari onakvu carsku golčinu

Edited by James Marshall
Link to comment

Da li se on ono iskreno raduje kad naši daju gol ili vrišti u mikrofon jer misli da tako treba? Ono večeras je bio 1 težak transfer™, pokvari onakvu carsku golčinu

 

to zato da mu se ne moze prebacivati da nije navijac represtacije. ili da je veci navijac od ostalih.

Link to comment

Psihijatar i licni lekar Fernanda Verdaska Viskovic i njegova prica o tome kako je Verdasku kad je bio tinejdzer utvrdjeno da pati od nekakvog poremecaja hiperaktivnosti i nesposobnosti da zadrzi paznju... :isuse:

Svaki put (dobro, ulovio sam nekoliko puta delove njegovih prenose Verdaskovih meceva, pa zakljucujem na osnovu tog uzorka) ponavlja to kad ovaj igra i svaki put isto ponovi desetinu puta u toku prenosa. Juce samo nije rekao (doduse, nisam gledao ceo mec, pa sam mozda propustio) kako od tog poremecaja pate inteligentni ljudi i kako je od mnogih tenisera cuo da je Verdasko veoma inteligentan.

Radije bih slusao ono njegovo sa glavom, sa rukom, sa laktom...sto je izgleda proredio (ili je izlecio taj "sa" poremecaj koji mu je mozda ustanovljen jos u tinejdzerskim danima i od koga pate samo...hm...ljudi) pa ga ovom prilikom tim povodom i pohvaljujem.

Edited by Nesh
Link to comment

juče je tokom prenosa gruzija-nemačka izjavio i da "nemci nisu ona ekipa sa svetskog prvenstva, dosta se muče sada, mada je to i očekivano s obzirom na smenu generacija".

Link to comment

Genijalno :lol:

 

"Sa instrumental" je stvarno počeo da suzbija, za svaku pohvalu. Ako ovako nastavi, možda najzad dobije diplomu osnovne škole.

Link to comment

vec sam pominjao na PL temi da sam cuo da Viskovic otvara neki kurs za komentatore, sad sam saznao nesto vise. On, Gojko i Ilija ovih dana pokrecu kurs za sportskog komentatora. 300 jura. Kontam dodjes na predavanje, Gojko otvori vinjak, i zavrsite sastavljajuci tikete

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...