Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Sepak Takraw ...videh pre neki dan, Malezija je svetski prvak

 

a komentator nije sa STB, taj prenosi Evrokup, mislim da se preziva Popovic a ovaj sto prenosi ovaj sepak takraw je neka budala jer ne verujem da bi mogli da andju bilo kog komentatora koji bi mogao da prenosi ovaj sport

Link to comment

Ovaj o kome je reč pomalo šuška i "kotrlja" r. Prenosio je i obaranje ruku, mislim da sam ga čuo i na pikadu... Živopisan lik.

E, upravo taj! Ne znam, meni je baš zanimljiv, onako opušten, čak i duhovit ... Jeste da lupa za medalju, ali nećeš valjda ozbiljan da komentarišeš neke opskurne sportove ...

Link to comment

da li je neko cuo za simultani prevod banjca posle utakmice dortmunda u bundes ligi? navodno, dortmund je izgubio, igraci zamene dresove i fudbaler gostujuceg tima (moguce da je volfsburg) daje intervju u dortmundovom dresu. smiljan prevodi nesto kao ``mnogo smo se otvorili i primili golove iz kontre, bice bolje u ligi sampiona..``. 

Link to comment

da li je neko cuo za simultani prevod banjca posle utakmice dortmunda u bundes ligi? navodno, dortmund je izgubio, igraci zamene dresove i fudbaler gostujuceg tima (moguce da je volfsburg) daje intervju u dortmundovom dresu. smiljan prevodi nesto kao ``mnogo smo se otvorili i primili golove iz kontre, bice bolje u ligi sampiona..``. 

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=19302&p=2771564

 

Ne sećam se da li je bio Smiljan, mada ovo liči na njega. Ali i na sve ostale iz vesele družine koja radi Bundes na ES Srbija

Link to comment

Slavko Cvitković dao intervju za "Studio". Kaže kako su ga sedamdesetih optuživali da je hrvatski nacionalista, da mu je mater već našla posao u kamenolomu, ali se za njega zauzela Milka Babović. Dao je i neke komentare na račun beogradske i sarajevske komentatorske škole.

Link to comment

jel on ovde kaže "potpuno nepotrebno kurčenje..." ? wtf?

inače, bogotac i on i ovaj sport za koji mi nije jasno zašto nije najpopularniji na svetu...

 

Kaze, fakat...

Vojislav Mandic ?! Lik nije u vinklu definitivno.

Link to comment

Slavko Cvitković dao intervju za "Studio". Kaže kako su ga sedamdesetih optuživali da je hrvatski nacionalista, da mu je mater već našla posao u kamenolomu, ali se za njega zauzela Milka Babović. Dao je i neke komentare na račun beogradske i sarajevske komentatorske škole.

I šta kaže oklevetani Slavko?Jel valjaju kolege?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...