Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Hah, pa bolje ti je i lakše da postaneš ministar u Vladi RS. To je hermetički zatvoren krug ljudi, ima jedna priča da je producent sa ES zvao svog kuma sa ulice da komentariše snuker, baš zbog ove love, čovjek do tad nije znao ni šta je snuker a kamoli pravila i igrače. 

Link to comment

20e/h holy shit.

 

pesikan i banjac su nesto najgore sto ima od komentatora kod nas. danas sam morao muteaovati tv toliko me nervirao pesikan a slusao sam ga dva minuta. banjac ce sutra prenositi finale 100%.

Link to comment

ja i dalje ne mogu da se opasuljim da jedan pešikan za veče aus opena uzme 200e, on čovek komentariše od 1 do 11 minimum na es2. ja mislim da sve te komentatore eurosporta staviš u sobu i da im dopustiš konsultovanje na 20 pitanja iz sveta sporta opšte kulture, ne bi 5 uboli.

Link to comment

Uvijek je među njima bio popularan taj AUS open, generalno ti GS-ovi, jer je tu 6 sati "rada" a realno nema pola sata priče. Sve pripreme ti ionako šalju, a ostatak ili prevodiš izjave ili ćutiš. Ne rade više od 6 sati u toku dana, i to je samo prva sedmica GS-ova. Ali to su im omiljene sedmice u godini. 

Link to comment

AUS open je super jer to baš ko rijetko gleda, pogotovo te prve sedmice, samo fanatici, tako da možeš da lupetaš a sat samo kuca li kuca. Mislim da Pešikan kao šef komentatora tamo ima i više od 20 evra po satu. Pa se vi pitajte što niko nov nije upao na ES Srbija već godinama. 

Link to comment

čekaj, jbt, neko im čak to i priprema, ono kao ne pripreme sami meč za 20e/h, nego im još neki nesretnik koji verovatno tamo rinta za 200 mesečno to pripremi?

Link to comment

Centrala ES priprema osnovno, statistike, izjave, što zna da bude i više nego dovoljno, ostatak pripremaju sami, mada im za tenis treba samo onaj Slam tracker koji ide uživo. Ostatak je posao za debile.

Link to comment

Malo me nerviraju ovi komentatori na SK koji pokušavaju da utrpaju što više informacija i referenci u jednu rečenicu pa onda to što su htjeli da kažu izgubi svaki smisao. Sad je baja rekao "Junajted trenutno ima 3-0, u prošlom susretu sa Lesterom su uspeli da izgube 3-1, videćemo da li će im ovo biti dovoljno". Htio je da kaže da je Junajted protraćio/nije uspio da odbrani vođstvo od 3-1 pa je izgubio 5-3, ali je ispalo kao da je htio da kaže da je Junajted izgubio rezultatom 3-1.

 

Nekad je jednostavnije bolje, nikako da to nauče ovi internet novinari/komentatori. 

Link to comment

problem je sto ovi mozgovi na es tokom meca i tokom poena obavestavaju gledaoce koji je rezultat na drugim mecevima. znaci sve sto ne treba da se radi. kakav neosecaj za komentarisanje. bar u tenisu ima dovoljno prekida i pauza da se tada saopste rezultati. 

 

pre valjda dve godine je predstavljen onaj 'keys to win the match' na ao sajtu i banjac je samo o tome pricao za 14 dana koliko traje ao. na kraju mu je vec javljeno da preteruje sa time ali je posle iz inata smarao o tome. kakav panj od coveka

Link to comment

problem je sto ovi mozgovi na es tokom meca i tokom poena obavestavaju gledaoce koji je rezultat na drugim mecevima. znaci sve sto ne treba da se radi. kakav neosecaj za komentarisanje. bar u tenisu ima dovoljno prekida i pauza da se tada saopste rezultati. 

 

pre valjda dve godine je predstavljen onaj 'keys to win the match' na ao sajtu i banjac je samo o tome pricao za 14 dana koliko traje ao. na kraju mu je vec javljeno da preteruje sa time ali je posle iz inata smarao o tome. kakav panj od coveka

Ja sam jednom, kad se tek pojavio dual audio, iz dokonosti šaltao engleski i srpski audio kanal. Kakav transfer neprijatnosti. Srećom su i tu live krađu od engleskih komentatora batalili.

 

Uhvatio tog Banjca jednom na FB, pogledao mu objave. Taj čovjek vjerovatno misli da je najpametniji na svijetu. Toliko umišljenosti se rijetko sreće, čovjek je pun sebe. Jezivo. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...