Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ako imaš negde snimak izveštaja o izvanrednoj atmosferi i fenomenalo odrađenom obezbeđenju i o utakimci bez incidenata, gde su se pevale pesme pokujniku i gde je bilo sve sjajno, ne bi bilo loše da okačiš...

 

A ako poznaješ dotičnog, možeš da mu prenesš da je kreten, kada misli da pevanje ubijenom navijaču i gađanje svinjskim papcima čini fenomenalnu atmosferu na u takmici...

Očigledno su dobili nalog da pišu/pričaju o sjajnoj atmosferi ako ne bude mrtvih. U jučerašnjim Novostima centralni naslov je "Delije pobedile", a onda u malom prozoru sa strane tekst sa naslovom "Zvezda izgorela u paklu Arene".
Link to comment

Mene inače nervira ta upotreba te ratne terminologije - izgorili, masakr, pakao itd a recimo hrvatski sportski mediji obožavaju riječ "krvnik"

Link to comment
  • 2 weeks later...

Komentator na Eurosportu Vavrinku mal' zove Stan mal' Stanislas. Verovatno misli da mu je Stan tepanje. Došlo mi da pišem Eurosportu al neću da smaram.

Link to comment

Komentator na Eurosportu Vavrinku mal' zove Stan mal' Stanislas. Verovatno misli da mu je Stan tepanje. Došlo mi da pišem Eurosportu al neću da smaram.

 

Koji? Zapravo koji je god, svi na tenisu su kompletni idioti (osim Banjca, on je idiot na kvadrat), ali ovde nema ništa nelogično. Nije on promijenio ime kod matičara nego je zahtjevao od atp-a da ga u zvaničnoj statistici vode pod skraćenim imenom.

Link to comment

Koji? Zapravo koji je god, svi na tenisu su kompletni idioti (osim Banjca, on je idiot na kvadrat), ali ovde nema ništa nelogično. Nije on promijenio ime kod matičara nego je zahtjevao od atp-a da ga u zvaničnoj statistici vode pod skraćenim imenom.

Moja greška onda, mislio sam da je zvanično promenio ime.

Link to comment

koliko para uzimaju ovi za prenos tenisa? izgleda ovom što prenosi serenu i šarapovu glupo da uzme tolike pare za uobičajeno ćutanje tokom teniskog meča, pa onda laprda li laprda, pa se kao smeje, pa čudi, raduje, tuguje...

 

"ničim izazvano, desilo se ovo"

 

"serena mora hitno da završi ovaj taj-brejk i da završi meč", valjda joj se kenja, šta li

 

"ponavlja... ponavlja... ponavlja as"

Edited by Malvo
Link to comment

ali koliko je samo jaukao ... JAOOOOOO...JAOOOOOO, smucilo mi se da ga slusam, u jednom trenutku bilo je sa engleskim komentatorom, steta sto se posle ukljucio ovaj debil

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...