Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Sedim za kompom i uključen mi TV na eurosport 2 gde igraju bamberg i bajern. Rezultat nekih 30ak razlike za Bajern, mrzi me da prebacim. Odjednom me prene arlaukanje  "MOMCIIII GDE JE LOPTA, PA GDE ĆETE, KO JE SAKRIO LOPTU, GDE JEEE???" 

Link to comment

Na RTV kod Brakusa gost onaj lik sa EuroSporta, jedan od dvojice sto prenose Bundes ligu. Diplomirao FDU sa filmom Satan panonski.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Debeli Marinković? Taj film mu je još i ok, kakva je govna poslije snimao. Ima ga svudje, ja mislim da je on i jedan od onih "takmičara" u Poteri, Tragaču, kako se zove onaj kviz na RTS što vodi Memed. 

Link to comment

Na RTV kod Brakusa gost onaj lik sa EuroSporta, jedan od dvojice sto prenose Bundes ligu. Diplomirao FDU sa filmom Satan panonski.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

debeli milinković. mogao je bez tog izleta u komentatorske vode...ili da je makar umesto sa  bundesligom probao sa nindža ratnicima.. 

Link to comment

Ja sam slušao bar tri prenosa gdje su on i kumašin mu više vremena potrošili diskutujući o transfer politici Liverpula nego o utakmici koju prenose

Link to comment

Ne znam kako se zove ovaj sto prenosi Espanjol - Seltu ali svakako treba pozvati ljude iz Ginisove knjige rekorda jer mislim da niko nikada nije izgovorio konstrukciju "bio je potrazen"....(to je onaj trenutak kad jedan fudbaler pokusava da doda drugom fudbaleru loptu)!

Bio je potrazen?! Zatvarajte topik! :Hail:

Edited by Nesh
Link to comment

Jel treba nesto da kazem na ovo....

 

lByroCG.jpg

Ako imaš negde snimak izveštaja o izvanrednoj atmosferi i fenomenalo odrađenom obezbeđenju i o utakimci bez incidenata, gde su se pevale pesme pokujniku i gde je bilo sve sjajno, ne bi bilo loše da okačiš...

 

A ako poznaješ dotičnog, možeš da mu prenesš da je kreten, kada misli da pevanje ubijenom navijaču i gađanje svinjskim papcima čini fenomenalnu atmosferu na u takmici...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...