Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Zamisli onda kako je bilo kad je Tastin osmeh presao na komentarisanje vaterpola. Za ono SP 2010 u Turskoj u basketu radio je studio a strucni konsultant mu je bio V.Djurovic. Kako mu se samo useravao u zivot.

Link to comment

Super je bilo kad je Aca otkrio vaterpolo, on se prvih nekoliko prenosa oduševljavao svim i svačim vezanim za taj čudni novi sport. Naravno, Aca ne bi bio Aca da nije bandwagoner, kako će proći neki uspjeh našeg sporta bez njega, a tih godina samo vaterpolo je mogao da bude ziher za kakvu medalju.

Link to comment

Super je bilo kad je Aca otkrio vaterpolo, on se prvih nekoliko prenosa oduševljavao svim i svačim vezanim za taj čudni novi sport.

 

tako je i višku danas kod fudbala sve neverovatno, nezamislivo, neuporedivo, frapantno.

Link to comment

Pa ako se setis onih peteraca u finalu cini mi se u Rimu kad je Mica Aleksic dao gol za pobedu I Acinog muka od 10 sekundi pa kad je video da igraci skacu u bazen pocinje da se dernja kao magarac. A tek ona utakmica sa Crnogorcima, kako je onaj njegov mikrofon izdrzao onoliko dranje, uh...

Link to comment

Pa ako se setis onih peteraca u finalu cini mi se u Rimu kad je Mica Aleksic dao gol za pobedu I Acinog muka od 10 sekundi pa kad je video da igraci skacu u bazen pocinje da se dernja kao magarac. A tek ona utakmica sa Crnogorcima, kako je onaj njegov mikrofon izdrzao onoliko dranje, uh...

Ne pominji. Kad se setim tog nekog neprijatnog osecaja koji mi je Aca proizveo svojim nepoznavanjem pravila vaterpola...nesto izmedju besa, tuge i srama.
Link to comment

Evo sad guglam Luku, zvao ga Miško na neku revijalnu utakmicu Mege da igra sa Šarenim i Koletom i još par kolega, potpisan kao Luka Tešanović (Sportklub). 

Honorarac, uskoči kad neće  (ne može) niko drugi ipak.

Link to comment

muceni viskovic sinoc u prenosu sitija rutinski koristi izraz "ratio" izgovoren po srpski, ratio, ne rejšio.

 

kako malo treba da razumes srdjana djokovica.... debil.

 

Vrtim kanale, prenosi Viskovic ovaj tenis sto se sad igra i kaze da se neki mec odrzava ili ce se odrzati u Filipinima. Onda pominje da ce se nesto desiti i u Tajlandu, pa se, ruku na srce, ispravlja (neverovatno, ali istinito!) i kaze na Tajlandu.

 

Mislim da je Viskovic krenuo u vukkaradzicevsku reformu predloga u srpskom jeziku. Pionirski je to i trnovit put ali sam siguran da cemo jednog dana svi govoriti sa svojim ustima svoj najbolji srpski jezik: udario ga sa laktom, dao gol sa levom nogom, igrao sa forhendom..n, n+1...

 

Po svemu sudeci sledi reforma predloga u i na.

Edited by Nesh
Link to comment

Vrtim kanale, prenosi Viskovic ovaj tenis sto se sad igra i kaze da se neki mec odrzava ili ce se odrzati u Filipinima. Onda pominje da ce se nesto desiti i u Tajlandu, pa se, ruku na srce, ispravlja (neverovatno, ali istinito!) i kaze na Tajlandu.

 

ovo je ispravno

Link to comment

Ma dobro, jedno je reci uobicajeno i rasireno na Tajlandu (uostalom, on se ispravio i posle u Tajlandu rekao na Tajlandu, dakle kriv je svakako :D ), a nesto sasvim drugo u Filipinima (nikada nisam cuo nekoga da je to rekao) ili udario ga je sa laktom, sutnuo sa levom nogom i slicno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...