Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Meni je režija prenosa još gora od Vujčina, a to nije malo postignuće. 

 

40 minuta snimanja izbacivačkih konstitucija i prve ekipe Četnika Sever. Pa kud ćeš čoveče?!

Link to comment

Ajde što nema pojma ni o čemu, ali kako može konstantno da prekida Vukoičića i završava mu rečenice svojim glupostima, iako je čovek očigledno hteo nešto sasvim drugo da kaže? Na poluvremenu, odjavljuje se polaaaako ponavljajući isprazne gluposti koje je pričao prethodnih 5 minuta, onda da reč VV, ovaj kaže nešto kao "Pa jeste - " i onda odoše na reklame :isuse:

 

Pred kraj utakmice, Vukoičić pokuša da kaže da sad sve zavisi da li će Ukrajinci ići na faul, a kreten upada sa ".. ili da rizikuju da prime trojku!" :isuse: Onda ovaj mora da mu ljubazno objasni da će faulirati ako budu hteli poslednji napad, što nema veze sa tim da li će Zvezda da šutira za dva ili za tri.

 

Kao ona naložena starmala deca ubeđena da sve znaju, što konstantno uskaču u razgovor o kom pojma nemaju, lupaju gluposti, i očekuju da ih neko pohvali.

 

Vujčin će kad poraste biti Dečak Vasa.

Link to comment

Vujčin je velika sramota za ovo naše sportsko novinarstvo, kakvo god da je. 

 

Jel možemo da sočinimo neki dopis B92u, da pobrojimo samo primere iz prakse iz kojih se vidi koliko čovek elementarno ne poznaje pravila. Ne sećam se koja je utakmica Zvezde bila u pitanju, verovatno protiv Novgoroda u Pioniru, kada se strašno blamirao a Vukojičić ga ispravljao. Nije znao da se sat resetuje na 14 sekundi nakon ofanzivnog skoka, nije znao odakle se izvodi lopta nakon daj mauta. Čovek možda nije glup, ali ne zna elementarne stvari i o tome njegov poslodavac treba da bude obavešten. Pritom je arogantan kada se iznese kritika na njegov račun, ali to je drugo pitanje. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Joj, finale je na SK-u, nije na RTS-u, i sada ću se pogubiti prvih 10 minuta zato što AStojanović nije komentator i izostaće objašnjeje u kojoj opremi nastupa Real i sa koje na koju stranu napada...

Link to comment
  • 1 month later...

Joj pa ja stvarno više ne mogu da izdržim ove na SK sa silnim "X faktorima", "I dalje traje klinika San Antonija", "uzimanje i biranje šuteva" pa ovi ljudi kao da su prvo naučili engleski pa onda srpski, ili možda na srpskom njihov život nije imao smisla dok se nisu pojavili prenosi američkih sportova...

Edited by James Marshall
Link to comment
  • 3 weeks later...

Viskovic najavljuje polufinalne meceve u Wimbledonu i kaze da ce to biti susreti tinejdzera (Dimitrov (23), Raonic (23)) i veterana. Kralj.

Edited by Nesh
Link to comment
  • 3 weeks later...

Zaboravih da napisem, ali pre neko vece (snioc ili preksinoc) sam se presavio od smeha na sosovu analizu svetskog prvenstva. Nebojsa Petrovic izdominirao na nivou 1 kiloAcike uvodom. Posto sam se u tom trenuku vrzmao po sobi nisam pazljivo ispratio od pocetka, ali pominjao je da je sve u znaku broja 7, gde je kao poredjenje naveo "7 kugli koje skuplja Goku sa drugarima u seriji Zmajeva kugla". I ostale komparacije su bile vrh, no zaboravih koje su jer sam bio pod utiskom ovoga. Jbt, kako je moguce da mu je ovo palo na pamet?

Onda je Golac nastavio u istom maniru maseci redom imena igraca, gde je hajlajt bio 1 Iguan™ i masovno pljuvanje po njemu. Steta sto nisam imao vremena da ispratim do kraja, cenim da je bilo svacega.

Link to comment

Goran Stepić je sin Jasminka Stepića, dugogodišnjeg voditelja Radio Beograda. Nepotizam na delu, ali nije naš specijalitet - i na HRT-u važi parola "I posle Sušeca - Sušec" ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...