Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ko su Srdjan i Darko?

 

 

Meni su najiritantniji komentatori sa ES. Pogotovo ona dvojica sto se prave duhoviti i navijaju za Liverpul. (Vini i Kopi)

+beskonacno

Link to comment

Ko su Srdjan i Darko?

 

 

Meni su najiritantniji komentatori sa ES. Pogotovo ona dvojica sto se prave duhoviti i navijaju za Liverpul. (Vini i Kopi)

 

Srđan Radojević i Darko Plavšić - sa SK-a, rade NBA zajedno

 

A jedan od dvojice iritantnih sa ES-a (meni više od drugog) je filmski reditelj Milorad Milinković - Debeli

Link to comment

Ne znam da li je neko primetio ovog ... komentatora ...

 

 

Ima i spisak njegovih umotvorina tokom prenosa drugih sportova, za one sa jačim stomakom

 

 

 

domaće gore cvetić

Kakav stres... ko Brus Liju kad ubiju sestru, pa se iznervira, pa ih zgazi (takmičenje u borilačkim sportovima)

Uh kako se sada nabrekla... (Karate)

Kako dižu noge ove damee... u cilju sporta naravno (Neki sport kao odbojka samo sa nogama i mreža je u visini glave - prenosio polufinale tajland - malezija)

Gleda kako se topi njegov san kao finski sneg... u San Francisku pod svetlostima reflektora koji život znače... (kuglanje u San Francisku - takmičar je iz Finske)

Ajajajajaj... sto bi rekli Finci... (Kuglanje)

rAJAN REDFUT RAJAN CRVENI TABAN BI MOGLI DA GA PREVEDEMO.... IMA 15 GODINA A MRŠTI SE KO DA IMA 17 (Karate - kate)

vEOMA DOBRO IZVODJENJE KATE AJDE KATO AJDE ZLATO (Karate)

OVAJ JE IZAŠAO U BERMUDE NE ZNAM DA LI ĆE DA MU SE SMEJU (karate)

U OVOM DELU SU MU NIKLI BRKOVI KOLIKO SE NAMRŠTIO (Karate)

SAD SKIDA KOŠULJU... SAD UDARA OBEZBEDJENJE... (zamišlja neki svoj film dok takmičar u karateu izvodi kate smile.gif)

Kakve kombinacije je napravila Beka Ros sa svojom štagalanglalanglom (prenosio neke takmičenje u katama i borilačkim veštinama)

Završila je svoj nastup holly house, sveta kuća

I evo kako se ripaju i ritaju I evo kako ih lože sa ovu vevericu... ajde, ajde! Dobićes kosku.... A JA MESOOO!! (Prenosio trku malih pasa koji jure neku igračku do cilja)

Bravo kapetane bravo džekče... džeki (Pas se zvao Captain Jack)

Mada je imao olaksavajucu okolnost od svoje gazdarice.. odskocio je o nju kao od tramboline... (Psi izvode trikove sa gazdama, a gazdarica je imala viška kilograma smile.gif)

Skoci mi na grudi skoci mi na ledja pa tu malo japansku masazicu uradi pa malo sa kuka (Psi izvode akrobacije sa vlasnicima)

Nešto je pustilo životinjku iz kaveza (Obaranje ruku)

Našao je izgleda žicu za mladjanu životinjku Dzosa Vuda

12 od 13 malo je falilo... krenula je suza u oku njegovome (Kuglanje)


Bolje da nije ustajao sa svog kauča Džejson Kauč... otomana, sofe....

Ouuueeeeeiiiiii.... začulo se kroz publiku

Sve je jasno... znojavo i masno

Učinilo mi se da sam video Panteliju Toplovića u publici za trenutak... (kuglanje)

Videli smo na kratko i porodicu Krecer... Mama i deca došla su da gledaju tatka!

Evo majke, evo žene, ko će skupljat suze njene. (Kuglanje - takmičareva žena u publici a on gubi) 

 

 

 

  :isuse:

Link to comment

Da li će Višković do kraja karijere pogrešno koristiti jednostavan koncept kakav je šesti padež u srpsko-hrvatskom jeziku? Doniraću mu novu, neprskanu i neisečenu radnu svesku za 5. razred osnovne, više me čak ni ne nervira, samo mi je duboko i iskreno žao.

Link to comment

Da li će Višković do kraja karijere pogrešno koristiti jednostavan koncept kakav je šesti padež u srpsko-hrvatskom jeziku? Doniraću mu novu, neprskanu i neisečenu radnu svesku za 5. razred osnovne, više me čak ni ne nervira, samo mi je duboko i iskreno žao.

I mene ovo užasava. Kad čujem da je šutnuo sa levom nogom ili odigrao sa spoljnom, grkljan bih mu pregrizao.

Link to comment

Eurosport je neprevaziđen po pitanju komentatora,ta dvojica idiota su mi noćna mora bukvalno. O ovom što radi na STB pa komentariše Eurokup,a inače radi atletiku o kojoj takođe veze nema da ne pričam. Meni je jasno kad su olimpijske igre i tako stave nestručne komentatore tipa Memedovića da komentariše tekvondo ali da za košarku koja je drugi najpopularniji sport u državi ne mogu da nađu jednog jedinog komentatora za taj jedan jedini prenos iz košarke što rade na ES,pa to je prosto sramota..

Link to comment

Joj ovog nepismenog majmuna sto kvari prenos atletike :isuse:
"Arubi™ je drzava iz koje dolazi". Imao je jos nesto gore u ovih 15-ak minuta koliko gledam ali sam potisnuo.

 

Prevodjenje ES na srpski je 1 od najgorih stvari koje su zadesile sport u nas™

Edited by Feindouno
Link to comment

Ispade Medvescak u KHL play offu,pa ona dvojica sto prenose nece vise dozivljavati ekstazu navijajuci za isti.Ne znam im imena,jedan je prenosio NFL jos na trecem kanalu.Tuzno je da SK prenosi maltene samo Medvede.Razumem da je to zbog CRO SK,ali su mogli da prenose derbi CSKA-SKA.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...