Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

dal je on rekao za nekog da je imao manju porodičnu neprijatnost, naime umrla mu je majka...

 

 

 

 

Mislim da je to bio kolega Kovinjalo..

 

 

Kakvi ste pojmasi, ccc... :mad:

 

Dobrosav Gajic je to rekao za Zorana Savica.

 

 

 

 

 

Inace i meni je Mijaljevic sa onom budalastinom oko Enkea neprevazidjen (on je 100%). Pa jebem mu mater, zivis nekako od tog komentarisanja, lapsusa imas 150 hiljada, jeziv glas i pojavu, lenjo oko, izracunavas procentualno sve sto se izracunati dade, pa imaj toliko mozga da makar otvoris Wiki stranicu List of the death footballers in 2008, -09, -10... Ali jok, debil ostaje debil. RTS je par dana nakon toga izdao neko kretensko saopstenje "ko radi taj i gresi", i na tome se zavrsilo.

 

A onu cetvorku bih gradirao ovako: Mijaljevic<Acastop<Straja<Krivokapic. Gojko mi je bolji podnosljiviji od svih njih, a Visko i od Gojka.

Edited by pantelia
Link to comment

Ako je moron kao Mijaljevic svakako. Jbt odakle mu informacija da je covek povredjen :blink: . Ja se secam da je to bilo grdno zaprepascenje i da se tek posle saznalo da je bio depresivan.

Link to comment

Jeste li sigurni da je baš rekao da je povređen? Meni je to ostalo u sećanju kao da je lupio neki traljavi eufemizam da bi izbegao da kaže da je čovek mrtav, pa je na kraju zazvučalo daleko gore. Nešto u stilu da propušta takmičenje zbog poznatih zdravstvenih razloga, štaznam? Ako jeste tako sročio, onda nema šanse da nije znao šta se desilo... samo je prirodno, jebiga, kreten.

Link to comment

 

 

- Pomešao sam imena golmana reprezentacije Nemačke i posle meča u hotelu shvatio sam šta sam uradio. Bilo mi je teško, ali kada u toku godine prenosite preko 100 sati sporta, neminovno je da vam se dogodi lapsus. Zakon velikih brojeva nije bio na mojoj strani jer godinama pre toga nisam napravio lapsus. Čak su mi i klinci u tramvaju dobacivali, bilo je neminovno da me koncentracija u jednom momentu izda - kaže Mijaljević.

 

 

http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-fudbal/248353/Mijaljevic-RTS-ce-prenositi-sve-meceve-sa-Mundijala-u-Brazilu

Link to comment

Ja sam ubeđen da je to bio Acastop

 

mijavljevic je bio. cak je izasao i u stranim novinama njegov biser.

 

 

za mene od nasih komentatora su najbolji edin i srdjan. ponekad mi se cini da im kole i darko smetaju. i kole nije los u sustini da ne koristi toliko frazetine™. darko je ok takodje, ali previse ima smoren glas i kao da se nikad ne uzivi u prenos. jbg, takav je po prirodi verovatno. nije paljevina kao edin npr.

 

viskovic je ok za tenis. mada je i tu nepodnosljiv kad igra federer. kako god uvek bih pre njega slusao nego gojka. ko je onaj sto strasno navija za mufc sa sk? novakovic? taj je isto naporan. cak mu je i glas nekako odbojan. onaj lik sa sk koji bas prati engleski fudbal je dobar. steta sto ne dobija vise prostora da komentarise. pralica je takodje ok za tenis.

 

mijaljevic mi je ubedljivo najgori komentator kod nas. vujcin i boskovic nisu daleko od njega.

Link to comment

My bad, znači ipak je lupio...

 

ko je onaj sto strasno navija za mufc sa sk? novakovic? taj je isto naporan. cak mu je i glas nekako odbojan. onaj lik sa sk koji bas prati engleski fudbal je dobar. steta sto ne dobija vise prostora da komentarise.

Um, jedini sa SK koji "baš prati engleski fudbal" je taj sektaš Novaković unjkavoga glasa. Njega kolege i ona devojka voditeljka pitaju za bukvalno sve, posle ga još neakreditovano citiraju u drugim emisijama, nekad čak u prenosima...

Link to comment

Kad pomenuste Gajica, malopre bila ona emisija o srpskim sportskim legendama.

Odjavljuje se: "Nas gost bio je Zeljko... (gleda u papire)... Zarko Varajic."

Ni tu se vise ne snalazi

Link to comment

U jebote, taj još radi na RTSu? (Ja se svakih par godina ovako iznenađujem.) Mislio sam da su njega odavno morali da pošalju u zasluženu penziju...

Hansicle-TSWA.jpg

Ah, chicaboog noon-eeg, Gaja. Tah keeng sa leeng ah pak mugglah, peeska chatah: may now kung bantha uefa...!

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

.

 

 

Um, jedini sa SK koji "baš prati engleski fudbal" je taj sektaš Novaković unjkavoga glasa. Njega kolege i ona devojka voditeljka pitaju za bukvalno sve, posle ga još neakreditovano citiraju u drugim emisijama, nekad čak u prenosima...

Kvotovan si :fantom:

Link to comment

Ko su Srdjan i Darko?

 

 

Meni su najiritantniji komentatori sa ES. Pogotovo ona dvojica sto se prave duhoviti i navijaju za Liverpul. (Vini i Kopi)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...