Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

 Drugim rečima, nije idiot.

 

pa možda i nije, ali je opasno blizu, setite se samo dok je bio na rts i prenosio mundijal u nemačkoj. najgori prenosi u istoriji sporta.

Link to comment

Ma, šta me boli uvo, isto kao kada čitam engleske forume, svi engleski komentatori su im debili, smarači, idioti... Ovde čitam istu priču, ali samo je sitna razlika u tome što su opet pustili domaće komentatore umesto engleskih na, recimo, Eurosportu...

 

Ako Višković ovaj i još mnoge druge trendove prenošenja tuđih pomodnosti, kritikuje idiotskim prevođenjem engleskih sintagmi i idiotskom primenom formulaičnih pristupa analizi, možda je malo mnogo dalje od idiota.

 

Bilo kako bilo, Ramosova odbrana kod prvog gola i Lopezova odbrana kod drugog gola danas su bili svakako na znatno nižem nivou od komentatora...

Link to comment

@moca

 

ja se toga ne sjecam, ali se sjecam fantasticne cetvorke s poslednjeg prvenstva: acastop, mijaljevic, krivokapic, strajnic. :Hail: jbt, molio sam boba da cujem acu na pocetku prenosa. :isuse::ajde::s_w::frust: (stvarno ne mogu da nadjem prikladan smajli)

Edited by Timmi
Link to comment

Strajnić je tu van svake kategorije, čovek koji ne zna da je Podolski pre dve godine otišao iz Bajerna, nesrećni voditelj koga su ko zna kako naterali da pokuša da komentariše utakmicu. Mukica :(

 

Krivokapić je samo dosadan (mada ne baš kao večito usnuli Andrijašević), Mijaljević je i dosadan i iritantan.

 

Stojanović je notorni zaustavljač sporta™, najveća pošast koju smo u poslednjih dvadeset godina zapatili na ekranima. Pre bih Dobrosava Gajića slušao umesto njega.

 

Višković je loša imitacija Stojanovića. Ideja da on to nešto parodira je, nažalost, potpuno neosnovana. Čovek prosto misli da tako treba, isto kao što misli da se kaže "šut sa levom nogom".

 

Eto, dakle nije da gradacija ne postoji i da su nam svi oni isti kao što Ajant misli. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Čekaj, možda opet neispravno radim egzegezu tvojih višeslojnih metapostova, ali... tebi se u stvari sviđa to što Višković priča? :unsure:

 

Jok... Nije mi omiljen komentator, ali daleko od toga da mu je sarkazam i složenija šala potpuno strana. Drugim rečima, nije idiot.

Eto, dakle nije da gradacija ne postoji i da su nam svi oni isti kao što Ajant misli.

Je li?

Link to comment

Strajnić je tu van svake kategorije, čovek koji ne zna da je Podolski pre dve godine otišao iz Bajerna, nesrećni voditelj koga su ko zna kako naterali da pokuša da komentariše utakmicu. Mukica :(

 

Pre bih rekao da je Mijaljević pobednik svih kategorija izjavom da Robert Enke propušta Mundijal zbog povrede, nema dalje..

Link to comment

@moca

 

ja se toga ne sjecam, 

znaš šta je radio, čeka da padne gol i onda zaćuti kao da čujemo navijače, nit kaže da je gol nit za koga, nit ko je strealc, samo ćuti 30 sekundi da mi slušamo navijače, kojise btw jedva čuju. i tako celo prvenstvo. zatim je dobio pedalu.

Link to comment

Pre bih rekao da je Mijaljević pobednik svih kategorija izjavom da Robert Enke propušta Mundijal zbog povrede, nema dalje..

dal je on rekao za nekog da je imao manju porodičnu neprijatnost, naime umrla mu je majka...

Link to comment

znaš šta je radio, čeka da padne gol i onda zaćuti kao da čujemo navijače, nit kaže da je gol nit za koga, nit ko je strealc, samo ćuti 30 sekundi da mi slušamo navijače, kojise btw jedva čuju. i tako celo prvenstvo. zatim je dobio pedalu.

ima on te tripove s cutanjem, tako je ispratio novakovo osvajanje wimbledona. on je jako dobar teniski komentator, a pedalu s rts-a je dobio nakon onog incidenta sa srdjanom djokovicem. kad ga uporedim s plavsicem ili cicom, cak i na fudbalu mogu da ga podnesem.

Link to comment

dobro, nemojmo sada preterivati...

 

Hiperbola, mučenog Gajića bih pre svrstao u kategoriju slučajnog prolaznika, on se u košarku razumeo koliko i Strajnić u fudbal.

 

Je li?

 

Misliš da "mi ovde" mislimo, znaš šta sam hteo da kažem, nemoj sitničariti...

Link to comment

Pre bih rekao da je Mijaljević pobednik svih kategorija izjavom da Robert Enke propušta Mundijal zbog povrede, nema dalje..

 

Ja sam ubeđen da je to bio Acastop

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...