Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Pa, duhovita šala na račun: belih marama, bacanja flaša na teren, i ostalih stvari kojih smo se nagledali svaki put kada Barsa ostaje bez trofeja... Jedna od najrazmaženijih publika u Evropi, kojoj je samo jako dugo sve previše potaman. Super je ta šala Viškovićeva da "u večerašnjem susretu navijači barse navijaju za BARSELONU", drugim rečima je rekao da je Barsa i dalje u ozbiljnijoj trci, jer zna se kako se tamo lako okreću leđa svome timu, samo se o tome ćuti ili provuče ovom inteligentnom šalom koju je provukao Višković... 

Link to comment

Izvučeno iz konteksta. 'Dobroje' se odnosilo na šut, tj na ceo napad.

 

Meni žulja mozak kada nepismeni priučeni preko veze novinari, evo npr Višković, kažu - miroljubivih 2:2

Ili još bolje miroljubivih 3:3, mada to može da se čuje samo na sos kanalu. Kakvo elementarno nepoznavanje svega

Link to comment

Pa, duhovita šala na račun: belih marama, bacanja flaša na teren, i ostalih stvari kojih smo se nagledali svaki put kada Barsa ostaje bez trofeja... Jedna od najrazmaženijih publika u Evropi, kojoj je samo jako dugo sve previše potaman. Super je ta šala Viškovićeva da "u večerašnjem susretu navijači barse navijaju za BARSELONU", drugim rečima je rekao da je Barsa i dalje u ozbiljnijoj trci, jer zna se kako se tamo lako okreću leđa svome timu, samo se o tome ćuti ili provuče ovom inteligentnom šalom koju je provukao Višković...

Teško da je Višković ovde napravio bilo kakvu šalu
Link to comment

Izvučeno iz konteksta. 'Dobroje' se odnosilo na šut, tj na ceo napad.

 

Meni žulja mozak kada nepismeni priučeni preko veze novinari, evo npr Višković, kažu - miroljubivih 2:2

Ili još bolje miroljubivih 3:3, mada to može da se čuje samo na sos kanalu. Kakvo elementarno nepoznavanje svega

 

Da, ovo je sjajno. Pošto su čuli da se za 0-0 kaže da je miroljubiv rezultat, onda je valjda i 2-2 i 5-5 takođe miroljubiv :D

 

Javljeno mi da je Viško na madridskom derbiju pričao da ima mnogo "fizičkih duela", može li neko da potvrdi taj biser? :isuse: Mene je glava već zabolela, fizički dueli, znači nisu psihički, duhovni, metafizički...?

 

(Naravno po svom običaju sve izvlači direktno iz engleskog gde "physical" u tom kontekstu znači "grub/jak", ali kad bi on to rekao tako prosto...)

Link to comment

A, što je izvlačio iz engleskog debilizme poput: Na svakoj utakmici na kojoj je CR7 dao gol, Real nikada nije izgubio, i gomilu drugi statističkih fraza, koje su zatrpale fudbal glupostima iz Premijer lige...

 

Ako je već trend da se prenose glupe engleske analiza i glupe forme kojima je fudbal urnisan, i treba da se zajebava sa budalastim prevodima smešnih engleskih sintagmi...

 

Ali, da, mora da glumi prosečnog idiota komentarišući utakmice da bi izbegao da ga proglase za totalnog debila...

Link to comment

Čekaj, možda opet neispravno radim egzegezu tvojih višeslojnih metapostova, ali... tebi se u stvari sviđa to što Višković priča? :unsure:

Link to comment

Čekaj, možda opet neispravno radim egzegezu tvojih višeslojnih metapostova, ali... tebi se u stvari sviđa to što Višković priča? :unsure:

 

Jok... Nije mi omiljen komentator, ali daleko od toga da mu je sarkazam i složenija šala potpuno strana. Drugim rečima, nije idiot.

 

očigledno da mu se sviđa.

 

Je li? Možda da malo porazmisliš i o svojim postovima, makar u pauzi bavljenja mojim?

Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...