Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Debil više puta u toku meča pominje kako je neki od engleskih reprezentativaca pre nekoliko dana igrao protiv Engleske (umesto, je li, Nemačke). "Korner za Češku" all over again...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako ste se uželeli Kuma, RTS 2, evropsko prvenstvo u krosu, tek sam se uključio tako ne znam u kakvom je raspoloženju, nadam se da ima kapu na glavi, oće klaster migrena na ovu ladnoću... :unsure:Evo zove "uspavane Beograđane" do svrate do Ušća... :fantom:

Link to comment

Džimi Hendriks srpske atletike :Hail:Ovo više nije Park prijateljstva ovo je sad Park suza radosnica :Hail: :Hail: :Hail:edit: naježen je i egzaltiran :fantom:

Edited by zoki82
Link to comment

Ajoj, ponekad pomislim da je ovo sto komentarise kod nas suvo zlato kad uporedim sa Rusima koje slusam iz kola u kolo. Uvek gledam strim NTV Plusa via sopcast, najbolje mi sljaka i skoro nikad me nije izneverio do sada. Ali zato komentatori - uglavnom 10 klasa gori od nasih. Ajde sto vrte nekoliko fraza do iznemoglosti, sto padaju u sevdah i za totalnu glupost, sto su im izlecu momenti poeticnosti neprestano, sto su nedosledni kod izgovora (npr, Coutinho je Kutinja, ali je zato Ronaldo uvek Ronaldo, ne daj bobe da je Ranalda), naviknes se na sve jbg, bar video radi kako valja.Ovaj sto je komentarisao utakmicu Roma - Fiorentina je nadmasio sve do sada brljanjem. Kunem se da je Borju Valera bar 20 puta nazvao Varela, ma cele utakmice ga zvao tako. Ali totalni wtf je bio kada je Cudrada nazvao Custodio :huh: pa, odakle ti ideja, jebo te bog!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...