Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

To je regularan izraz u Španiji i ako pamtiš, Antara ga je često koristio dok je bio selektor. Zvuči presmešno iako otprilike imam ideju šta želi da kaže.
Jeste. I Loncar, koji komentarise NBA za Canal+, cesto je upotrebljavao protagonizam dok je radio EP u tandemu sa Sarenim..
Link to comment

Opet Pešikan sa svojim izmišljotinama "Vožnjacki".Takođe, da pozdravim dvojac bez kormilara koji je prenosio Vojvodinu, rekao bih da im je prvi prenos u životu, mislim da je jedan od njih bio onaj buljavi što s entuzijazmom vodi sport u RTV-ovom dnevniku, prenos im je bio genijalan, bez ritma, bez osjećaja, sa totalno pogrešno tempiranim uzletima, odsustvom praćenja dešavanja na terenu, podsjetio me na čuvenu zajebanciju Nadrealista (Primus radio) - na radio prenos šahovskog meča Dugokontov vs. Stiv Rezonski iz Radegaja. Uz uključenja u prenos tombole iz kafane Romanija.

Link to comment

ja sam mislio na onog crnog visokog. nema veze, sećam se da sam slušao novakovića kako sa velikim poštovanjem priča o poolu, pa sam zato možda i pomislio da je naš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...