Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Jbt, koliko je dosadan sa tim kako su svi porjeklom sa Jamajke isl. I uopste, na ovom prvenstvu mi je daleko vise naporan nego zabavan sa svojim lupetanjem.

Link to comment

Ja gledao snimak sinoc i bio mi prenaporan, nema sanse da bih to mogao da trpim u prenosu.Nije mi ta fascinacija nikad bila jasna, narocito kod ljudi koji prate atletiku.

Link to comment
Ja gledao snimak sinoc i bio mi prenaporan, nema sanse da bih to mogao da trpim u prenosu.Nije mi ta fascinacija nikad bila jasna, narocito kod ljudi koji prate atletiku.
Dobro ovde niko nije sad "fasciniran" kumom u smislu da zbog njega gleda prenos.Recimo kod ovog prvenstva nema bas mnogo izbora na ES je isto onaj ludak.
Link to comment

Čeka se ženski skok sa motkom ...Nego, ova tema je malo zaglavila u bezidejnost, pa da prodrmamo jednim vicem:Sedi kući Ber Grilz sa "Diskaverija" i dosađuje se kao nikad.Zvoni mu mobilni. Zove ga prijatelj.- Gde si, Bere, matori, šta radiš?- Evo, ništa, jedem govna ...- A, znači, snimaš! Ništa, zvaću te kasnije ...

Edited by stoka
Link to comment

Prica onog slovenackog komentatora, sad za polufinale Bekrica... Pred start su prikazali Bekrica kako se krsti i kaze ovaj da je juce pitao srpskog komentatora da li je Emir Bekric Bosnjak na sta je ovaj poludeo i odgovorio "Bosnjak?! Ti si picka austrougarska i u prenosu cu reci da je Primoz Kozmus Italijan" :D Nakon par minuta se smirio i rekao da je Emiru majka Bosnjakinja, otac Srbin i da zive u okolini Beograda.Jedan je Dusko.

Link to comment
Prica onog slovenackog komentatora, sad za polufinale Bekrica... Pred start su prikazali Bekrica kako se krsti i kaze ovaj da je juce pitao srpskog komentatora da li je Emir Bekric Bosnjak na sta je ovaj poludeo i odgovorio "Bosnjak?! Ti si picka austrougarska i u prenosu cu reci da je Primoz Kozmus Italijan" :D Nakon par minuta se smirio i rekao da je Emiru majka Bosnjakinja, otac Srbin i da zive u okolini Beograda.Jedan je Dusko.
:lolol::s_d::Hail::rolf:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...