Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Anđus se juče, sa sve profilnom fotkom, pojavio na naslovnoj stranici "Politike", i to u gornjem "hedlajnu". Sad mogu i da mu daju otkaz, Anđus je pojavljivanjem na prvoj strani najstarijeg dnevnog lista u Srbiji ušao u večnost ...A mi? Mi ćemo i dalje da komentarišemo "Anđus je ovo", "Anđus je ono", a u dubini svojih duša ćeznućemo da ga i lično upoznamo ili se barem slučajno o njega očešemo dok trči za tramvajem kod "Hajata" na Novom Beogradu ... Da na taj način dodirnemo čoveka koji svojim nastupima trese kompletnu sportsko-političku javnost, koji ima na stotine hiljada "vjuova" na Jutjubu i naslovnu stranu "Politike" ...

Edited by stoka
Link to comment

Jelena Išinbajeva je najavila oproštaj od atletike na predstojećem svetskom šampionatu u atletici.Ako ovaj forum čita bilo ko od onih koji odlučuje ili bilo ko od onih koji poznaju one koji odlučuju, SUGERIŠEMO, APELUJEMO, MOLIMO, PREKLINJEMO da prenos ženskog skoka sa motkom odradi kum ovog foruma g-din Duća Korać. Ne obraćajte pažnju u kakvom je agregatnom stanju, samo ga dovedite za mikrofon, ne prekidajte ga reklamama, dozvolite njemu a i širokom auditorijumu to bezgranično zadovoljstvo. Jer jedini koji će umeti na poetski, nadahnut način dostojno da isprati poslednje skokove Išinbajeve jeste sigurno g-din Korać ... Dozvolimo Dušku i Jeleni da ponovo budu zajedno, poslednji put ...

Link to comment

Kreten sa Eurosporta proziva strucnjake™ koji gledaju ES sa engleskim komentarom kao i engleske komentatore koji su se usudili da kazu da je Francuska danas bila bolja od Srbije :isuse:

Link to comment

Strmoglavio? Slušam ga već 15 godina na raznoraznim televizijama i nikada nije imao pojma niti o čemu. Samo Jurišević može da mu parira po kretenizmu, a ovaj ga pride šije zbog najiritantnije boje glasa koju sam čuo kod nekog sportskog komentatora ikada.

Link to comment

Ma ok, nikad on i nije imao kvalitet, možda je imao koju pristojnu sezonu na BK ali od one ispale za SP pored svog njegovog neznanja ubacio je i ogromnu dozu kurcobolje i mrzovoljnosti u svoj rad tako da ga je zaista nepodnošljivo slušati, a to za glas stoji. Ne znam ni što sam prebacio audio na njega na ES, nešto je pominjao grupe i raspored na tabeli pa sam ostavio kod njega iako to nikad ne radim, hvala SBB-u na dual audio mogućnosti i da ne moram da slušam srpski ES.

Link to comment
Ako ovaj forum čita bilo ko od onih koji odlučuje ili bilo ko od onih koji poznaju one koji odlučuju, SUGERIŠEMO, APELUJEMO, MOLIMO, PREKLINJEMO da prenos ženskog skoka sa motkom odradi kum ovog foruma g-din Duća Korać.
Svetsko u MOSKVI, i to nakon suspenzije Gaya, oproštaj Isinbajeve, i svetsko u MOSKVI, pa da Korać to ne prenosi to bi bio zločin najgorih razmera protiv sporta, fizičke kulture i kulture uopšte... Edited by Ajant23
Link to comment

Momci koji prenose Formulu 1 na SK, očigledno da poznaju materiju, da uživaju u tome, ali brate prenosi su im konfuzni. Jeste F1, pogotovo ovi ključni momenti kvalifikacija, izuzetno dinamična stvar, ali završiti započetu rečenicu bi trebalo da bude neko pravilo, a ne izuzetak. Takođe, nema onog što stariji komentatori zovu "pauza za gledaoca", da se malo svare informacije sa ekrana, one koje su se čule, da se malo dođe do daha, ova dvojica očigledno žele da sve što su pripremili prezentuju gledaocu, a pored dešavanja na stazi nije im dovoljno vremena. Valjda će to doći sa godinama i iskustvom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...