Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Viskovic danas prica kako Vidic vrlo cesto igra tenis: ...uvek kad je u Beogradu igra tenis na jednom klubu... obecao sam da necu reci na kom klubu igra... :D

Link to comment
Milovan,Jakovljevic i Tegi gosti kod Andjusa. Pripremite se za spektakl :D
jel neko zna ovog jakovljevica? jel on igrao kao klinac u okk? mislim da je iz mog komsilua ali promenio se, ne mogu da ga prepoznam na ovom snimku.
Link to comment
Evo, ako jos ima neka budala koja ne zali 2 sata svog zivota :)
Ulazimo u poslednji minut... I onda još četiri i po minuta :)
Link to comment
Ima i ono kada recimo vidi nekoga u publici pa kaže Eno su. Meni to simpatično.
Bilo je i "Eeej, eno ga onaj...! Čuveni glumac, poznati, britanski... stao mi mozak." Onda pola sata kasnije, isti kadar: "Eno ga opet!" :isuse:
Link to comment
  • 2 weeks later...

bog :ziga:"ocemo li da zovemo ancelotija, da ga smijenim sad" :lol:"dovescu ti galjanija da te vodi svuda, kao da je on kurir" :ziga:ali moramo mu priznat', covjek obozava sport i zna dosta jer ga stvarno prati, a ne jer skida podatke sa interneta. sve suprotno od idiota acastopa.http://www.youtube.com/watch?v=MEH0Px509OA

Edited by pojmaš
Link to comment
bog :ziga:"ocemo li da zovemo ancelotija, da ga smijenim sad" :lol:"dovescu ti galjanija da te vodi svuda, kao da je on kurir" :ziga:ali moramo mu priznat', covjek obozava sport i zna dosta jer ga stvarno prati, a ne jer skida podatke sa interneta. sve suprotno od idiota acastopa.http://www.youtube.com/watch?v=MEH0Px509OA
Sofranac je legenda! Najjaci komentator ubjedljivo iako i on ima milion mana. :)
Link to comment

Lik sa SOS-a postavlja pitanje Skuleticu u vezi izmene, kada je zamenjen iz taktickih razloga posle crvenog kartona Nastica:- Sta si pomislio kad si video svoj broj na tabli?- Pa,... znao sam da cu posle toga morati da izadjem napolje. :lolol:

Link to comment
Na KCN 3 ne ide Anđusova emisija, postavljaju reprizu i to onu, najdosadniju sa Prlainovićem, gde skoro da nije pričao o Zvezdi... :Hail:
rip :(bila je to najbolja emisija u univerzumu
Link to comment

Ohrabruje to sto je isla repriza. Da su ga skroz skinuli sa programa, islo bi nesto drugo... Je l' tako? Jesam li u pravu? Recite mi da jesam i da ce Andja nastaviti sledece nedelje? :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...