Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Besplatno će da rade treneri, nova skauting služba, ceo svet dužan pa šta ima veze, ko bre da čeka 7 godina, Džaja da pripremi naslednika Kokezu... :lol:Nikad luđi dvojac viđen nije u sportskim emisijama, a onolika konkurencija...Poslato sa GT-I9100 uz pomoć Tapatoka 2

Link to comment

u hajduku sa liona ima jedan igrac koga stojadinovic nije hteo a on je buduci cavi i iniesta. jovan, radnik obezbedjenja koji gleda sve utakmice u beogradu je to rekao. mile taksista, koga ne mozes o fudbalu nista da prevrais mi je to potvrdio. :Hail:

Edited by kojot
Link to comment

Nisam oduseljen Slavoljubom Muslinom, imao je Jankovica za pomocnika...I Zivadinovic i Ilija Petkovic bi ostavili ovaj Partizan na 15 bodova razlike...Tole je blizak sa Dacicem, Nikolicem, Tadicem. Bila je svadba jednom u Jagodini, zenio se sin predsednika kluba. za tim stolom je bio Palma, koji je izvrsio neka pomirenja, tu je bio i Tole, mladozenjin otac, Ivica Toncev i Sasa Antic, kao i Zvezdan Terzic, koji nije hteo da sedi za tim stolom, da ne bi bilo pogresno shvaceno. Kad sam pitao zasto su dva clana uprave FK CZ sedela sa Toletom, receno mi je da ne znaci da ce CZ podrzavati Toleta na mestu predsednika FSS. :0.6:

Edited by Yoda
Link to comment

Meni je bio dobar i onaj sto je prenosio Africki kup nacija ili kako vec, a ovo ostalo manje-vise jeste dno. Snuker ne pratim, jebiga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...