Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

"Eeeej, evo ga! Čuveni britanski glumac! Uf, stao mi mozak... očigledno veliki navijač Mančester junajteda."(Višković komentariše kadar sa tribina.)

Link to comment
У уторак, од 22:00 на КЦН 3 тј. Свет плусу, Дејан Анђус поново покреће емисију. Немојте то да вас збуни, јер су непријатељи отишли са те телевизије. Народе, чујемо се у уторак да разменимо утиске!
:fantom:
Link to comment
Уторак 22:00 КЦН 3, Дејанов гост биће спортски директор Црвене звезде Зоран Стојадиновић.
:jerry:
Link to comment

Komentator utakmica NBA sa Sportkluba (ime nepoznato): prikucavanje...Kako li je samo smislio ovaj izraz i kad se razisao sa zakucavanjem sigurno nikada necemo saznati. :(

Link to comment
Prikucavanje tesko da je nov izraz.
Ne pratim toliko kosarku, prvi put sam cuo od njega. U pocetku sam pomislio da je to neko zakucavanje iz potaje (kupus gleda meso vadi) ili neko cudo izvedeno samo domalim prstom ili neko ovlaz zakucavanje da se protivnik i obruci ne uvrede, ali ubrzo shvatih da je ovome svako zakucavanje prikucavanje.Meni glupo zvuci.
Link to comment
Ne pratim toliko kosarku, prvi put sam cuo od njega. U pocetku sam pomislio da je to neko zakucavanje iz potaje (kupus gleda meso vadi) ili neko cudo izvedeno samo domalim prstom ili neko ovlaz zakucavanje da se protivnik i obruci ne uvrede, ali ubrzo shvatih da je ovome svako zakucavanje prikucavanje.Meni glupo zvuci.
naravno da nije, prikucavanje je nakon ofanzivnog skoka.
Link to comment
naravno da nije, prikucavanje je nakon ofanzivnog skoka.
A OK. Nisam to znao. Obraticu paznju kad budem gledao sledeci prenos. U svakom slucaju Izraz mi se ne svidja, pa racunajte kao da sam ovo okacio na jezickom HEJTU. Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...