Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ko mu je babo ( i ja li je pederko :D) stvarno nemam pojma, samo kazem da mi je, od njih trojice ( on, Tadic i treci cije ime/prezime ne da mi se upamtiti) sa Arene koji rade ( i ) hokej, Sakan najbolji jer ima svoju boju glasa i najuzivljeniji je, najvise se unese u mec ( zato spomenuh i ragbi), a i lep je decko, sta ti hoces :P , videh ga u emisiji pred SB finale.
Ma ovaj na kojeg ja mislim je neki manekencic, Lazar se valjda zove i mislim da definitivno ne prenosi hokej, srecom.
Link to comment

Aca intervjuisao Ignjovskog za sportske vesti u Dnevniku, ovaj u bundici pravi gej, i predstavlja ga kao pouzdan/tvrd oslonac reprezentacije...

Link to comment

Matori odvrati fašista, neka alkohol završi više ono što je neminovno.Da li je ovo too much za forum? Ako je za brisanje, neću da zamerim.

Link to comment

Pa ako siri mrznju to je jedno, a da je fasista to je drugo. On je ogorceni pijanac hejter. I ostrasceni navijac zvezde verovatno. Ispade danas da je on ljupku perovicu saetovao kako da pobedi u finalu. Ali bas da je fasista, cak i u prenosnom smislu koji se ovde koristi za dveri i tako te je imho bas preterivanje

Link to comment

Naravno, u prenosnom smislu kako si rekao. Toliko je pun mržnje, da ona pršti iz njega. A nije ni prva ni poslednja javna ličnost koja je ostrašćena, pa opet malo ko sebi dozvoljava takve stvari. Tu podjednako krivim Telegraf koji mu pruža priliku da javno iznosi svoje boleštine. Prvu i Ivanovića i da ne pominjem.

Link to comment

Trebalo bi da tuže Acu stopa što je uveo modu insistiranja na srpskosti fudbalskih pojmova :D

GLEDALAC UPAO NA TV PRVU: Nije sudac, nego sudija!Tokom prenosa fudbalske utakmice Hrvatska - Srbija na TV Prvoj, bilo je mnogo onih, koji su na društvenim mrežama diskutovali o tome, da li komentator Miljan Milićević navija za Srbiju ili Hrvatsku?Kulminacija navijačkog besa dogodila se kada je jedan nezadovoljni slušalac prenosa revoltiran činjenicom da je komentator tokom prenosa, rekao "sudac", što je hrvatski izraz za sudiju, doša do sedišta Prve i kako je u emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem" ispričao Ivanović, počeo da preti zaposlenima."Dobili smo mnogo pritužbi gledaaca na društvenim mrežama. A jedan nezadovoljan gledalac nam je upao u zgradu i pretio. 'Sve ću da vas pobijem! Ne kaže se sudac, nego sudija!'", preneo je Ivanović reči tog gledaoca, koji je priveden nakon intervencije policije.
:lol:
Link to comment

Meni se dopao Milojko. Naročito instrukcija LJPetroviću. Btw, u pravu je, ta utakmica je po oceni čovečanstva bila najodvratnija u istoriji takmičenja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...