Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Povremeno pre spavanja gledam prenose hokeja na Areni i, kao neko ko taj sport prati usput i bez ozbiljnijeg lozenja, moram reci da su mi komentatori sasvim korektni.

Link to comment

Jeste da je trener na konferenciji za novinare izjavio kako ekipa Egera igra prljavo, ali ne znam zašto komentator Vujičin mora više puta da izgovori tu budalaštinu. Šta, naši vaterpolisti su nežni i izvode sinhrono plivanje u vodi?

Link to comment

Višković pre penala za WBA rekao da je Lukaku prethodna dva šutirao u donji desni... Sad šutirao i treći put u isti ugao, odbranio Vorm... Pohvale za praćenje... :)

Link to comment

Eto, ti prljavi Mađari imali su 13 isključenja, a Zvezda 14... Sami su krivi što nisu igrali svoju prljavu igru po kojoj su poznati, sad Zvezda na revanš ide sa 13:6.

Link to comment
Šta sad bi?
ma sve, ceo prenos je bio neslušljiv, od prljavih mađara, preko utakmica je gotova 10 minuta pre praja, do malo je 7 golova razlike pred revanš, pa onda "neverovatna scena, treneri su se rukovali posle utakmice" Bolid
Link to comment
ma sve, ceo prenos je bio neslušljiv, od prljavih mađara, preko utakmica je gotova 10 minuta pre praja, do malo je 7 golova razlike pred revanš, pa onda "neverovatna scena, treneri su se rukovali posle utakmice" Bolid
Sećam se da je nešto slično radio i stručni konsultant™ Zoran Radović protiv Litvanije '95 :lol:
Link to comment
Povremeno pre spavanja gledam prenose hokeja na Areni i, kao neko ko taj sport prati usput i bez ozbiljnijeg lozenja, moram reci da su mi komentatori sasvim korektni.
Dobri su, meni pogotovo Sakan ( koji stize pokrivati i jedan ragbi).Covek je profi :Hail: ( a, i lep je :blush: ).
Link to comment
Sećam se da je nešto slično radio i stručni konsultant™ Zoran Radović protiv Litvanije '95 :lol:
Da, da, i to 9 godina nakon sto je Boris Mutic bas posle Radovicevog kosa za +9 u poslednjem minutu protiv SSSR u Spaniji rekao "ovo je gotovo, ovo se ne moze stici" :isuse:
Link to comment
Koji Sakan, sta lep je? Da nije onaj pederko, sin nekog poznatog baje? :D
Ko mu je babo ( i ja li je pederko :D) stvarno nemam pojma, samo kazem da mi je, od njih trojice ( on, Tadic i treci cije ime/prezime ne da mi se upamtiti) sa Arene koji rade ( i ) hokej, Sakan najbolji jer ima svoju boju glasa i najuzivljeniji je, najvise se unese u mec ( zato spomenuh i ragbi), a i lep je decko, sta ti hoces :P , videh ga u emisiji pred SB finale.
Link to comment

Višković kad komentariše engleski fudbal najviše voli da nas obaveštava za koga je koji igrač navijao u detinjstvu, samo što on to uvek formuliše kao da je dotični do juče visio sa šipke, i ima istetoviran grb kluba na mošnicama.Riki Lambert je veliki navijač Liverpula! Leon Osman je veliki navijač Liverpula! Džejmi Karager je veliki navijač Evertona! Najiskrenije mu želim da upozna neke "velike navijače" :wub: i skine nama ostalima taj fetiš sa dnevnog reda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...