Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

veceras je bio kao neki pregled pl i pokazuju top10 golove sezone i stigli su do gola coatesa makazicama i onaj kralj sa sk ga ladno nazvao kouts...jos kaze sebastian kouts urugvajac. majstore ako je urugvajac kako moze biti kouts...
Sebastián Coates NionThis name uses Spanish naming customs; the first or paternal family name is Coates and the second or maternal family name is Nion.Coates was born in Montevideo, Uruguay, to a Scottish father and Uruguayan mother.
Jebga, može. Bila je neka priča o ovome, da li na ovom ili topiću o PL. Kad pogledaš listu ko se sve prezivao Coates, skapiraš da je puno nekih škotskih i engleskih plemića.
Link to comment

večita tema..da li ih zvati onako kako je izvorno pravilno ili onako kako ih zovu u zemlji čiji pasoš duže. ruben magnano (a ne manjano), karolina voznijaki, bernard tomik. ma sve je to bezazleno dok amerikanci ne krenu žabaske mafioze da prekrštavaju iz karmine u karmajn.

Link to comment
večita tema..da li ih zvati onako kako je izvorno pravilno ili onako kako ih zovu u zemlji čiji pasoš duže.
Meni to nije nikakva dilema, uvek bih izabrao ovo drugo. Osim, naravno, ako je nešto egzotično i nezgodno za izgovor u pitanju. Koates to nije, dakle ako ga i u Urugvaju i u Engleskoj tako zovu, ne vidim zašto ne bi i u Srbiji. Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Ipak, ovog puta se predstavio i kao parapsiholog i polilingvista jer sedeći u maloj kabini u Aberdarevoj ulici on u svakom trenutku zna o čemu je koji fudbaler razmišljao, kao i šta je ko od fudbalera rekao svom, protivničkom igraču ili sudiji.
mene ove situacije užasno nerviraju u prenosima
Link to comment
E to je misterija mada ja tipujem na zajebanciju....
Ne mora da znači. Imaš i novinare kretene koji imaju takve kreacije da recimo u ambulanti mora da se vidi kako pacijentkinja prolazi kroz hodnik, kuca na vrata doktoru i ulazi, a da se pri tome vidi i pločica na vratima. Keva mi je ispričala da su nekoliko puta ponavljali snimanje te scene za jednostavan, kratak prilog. Sve Felini do Felinija... Edited by Quizmaster
Link to comment

Nekako kad slušaš Kovinjala kao kad slušaš ploče - jest' lošija produkcija, lošiji instrumenti, skrnav zvuk, ali jebga, sadržaj je bolji, pa to ti je.

Link to comment
Za Kovinjala je u 100% pravu. Ćelavi je, iako dosadan, za tri klase ispred @acastopa i Straje.
istinita pricha iz vremena SFRJ je da mu je neki lik na koshevu rekao da ce se skinuti go i sedeti tako celu utakmicu ako konivnjalo bude umeo da navede sve timove iz tadashnje prve lige. jasno, ovaj u tome nije uspeo. to mi, iskreno, ne lichi na nekoga ko "voli" to shto radi.
Link to comment

Voleo ne voleo, bar mi se čini da ponekad odgleda neku utakmicu na TV-u od kuće, za svoju dušu. Za razliku od Stojanovića i sličnih kreatura.Nego, moram nešto da pitam ljude koji se razumeju od fudbal bolje od mene (uklj. ikarovog četvorogodišnjeg klinca, ako čita):Koliko komentatori i ostali sportski radnici kenjaju kad danas pričaju o pozicijama levog i desnog halfa? Ja sam ubeđen da je to 99% pure bullshit, ali svako malo neko pomene da taj-i-taj štoper mnogo bolje igra levo ili desno, tj. da mu je problem kad se zatekne sa desne ili leve strane šesnaesterca :blink:Najčešće o tome bulazne razni @acastopovi, pa mi je lako da to otpišem. Ali povremeno čujem da i neko relativno ozbiljan priča o tome kako će se npr. John Terry snaći kao RCB u paru sa Lescottom (koji je valjda LCB), jer on u klubu uvek igra na poziciji levog halfa, i većinu svojih spektakularnih zajeba je napravio kad se zadesio sa desne strane.Dakle ozbiljno pitam, da li je moguće da takve specijalizacije stvarno postoje 2012. godine? :unsure: U čemu je suštinska razlika igranja levog i desnog halfa, danas kad igrač mora da se kreće praktično svud po terenu, da interveniše i desnom i levom nogom, da ispucava i uklizava gde i kako stigne? Da li je tačna moja procena da takve razlike mahom izmišljaju Ace Stojanovići sveta da bi imali o čemu da pričaju?

Link to comment

Stvar je u igranju odbrane. Kada igras u paru ako si desnjak vise volis da igras na desnioj strani i da guras napadaca ka sredini.

Link to comment

Pa ne guraš ga nogom. Valjda umeš da se postaviš licem ka sredini, bez obzira kojom nogom bolje šutiraš?BTW, pomenuti Terry je dešnjak pa ipak više voli da igra levo. Isto važi i za Ramosa, navodno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...