Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Gađa ili uzima šut, Denda je nešto jako najgore u svetu košarke. Fudbal ima Acu Stojanovića, košarka ima Petra Dendu.Odbijam da poverujem da je kojot gore pokušao da uporedi Šarenca sa Dendom.
pa i ne pokusavam da ih poredim, sarenac nema pojma o kosarci, denda barem prati i zna imena igraca.
Link to comment

Šarenac je pobednik jer se loži da zna i svi su za njega u fazonu da zna.Dendu niko ne shvata ozbiljno, a on se čovek makar trudi i tako to...

Link to comment
:lol: :Hail:OK.
moja greska, mislio sam da pricas o saranovicu sa b92 a u isto vreme sam uredno pisao "sarenac" :isuse:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Vlada Mijaljević u live-u za dnevnik 2 zajahao neki spomenik teniseru na trgu musketara, predpostavljam negde na terenima Rolan Garosa :isuse: treba ga streljati

Link to comment
Šarenac :blink:. Iz godine u godinu drastično je lošiji. Danas je izmešao crnce kao da prvi put gleda CZV i Radnički
sa malim zakashnjenjem, ali btw - zashto mislish da nije prvi put ove sezone gledao zvezdu i radnichki? ne znam da li ih je prenosio neki put u super ligi, ako jeste to je to.
Link to comment

Čekaj, snimatelj mu rekao da tako stane i ovaj pristao? A jel mu snimatelj to rekao da bi ga zajebavao ili je istinski mislio da je to dobra ideja?бај народни тапаталк 2

Link to comment

andjus na kcn-u Hail.gifgost: dule savicedit: kakav tok misli, sada pominje ljubicu gojgic, nagradu danas-a, hag... laugh.gif

Edited by Takeshi
Link to comment
Čekaj, snimatelj mu rekao da tako stane i ovaj pristao? A jel mu snimatelj to rekao da bi ga zajebavao ili je istinski mislio da je to dobra ideja?бај народни тапаталк 2
E to je misterija mada ja tipujem na zajebanciju....
Link to comment

veceras je bio kao neki pregled pl i pokazuju top10 golove sezone i stigli su do gola coatesa makazicama i onaj kralj sa sk ga ladno nazvao kouts...jos kaze sebastian kouts urugvajac. majstore ako je urugvajac kako moze biti kouts...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...