Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

laznog Viskovica su podmetnuli Djokovici da zbunjuju narodbtw lazni je skolsko-klupski drug Djovakov
Meni se juce tokom Marej - Ferer ucinilo da prenosi treci Visko, tj lazni lazni Visko.
Link to comment

greota sto ne moze da se postavi kao video, bojim se da ova bravura nece biti adekvatno propracena. Poslao sam link u poruci RRA sa propratnim tekstom, tek sam kasnije video da moze i da im se podnese i zvanicna predstavka kao fizicko lice, eto mali cim za tebe dok sutra(ako odes na posao) ispijas kaficu :fantom: bas me interesuje da li ce dr Porfirije da me udostoji odgovora

Link to comment
'Oporavio fumble' by majstor sa arene.
Ima tu još bisera zato rađe gledam ESPNA a i strim ako mora, jeste malo mučenje ali se živci sačuvaju...
Link to comment

Gojko ubi sa statistikom na LFC - Man City. Nemilosrdno prvih pola sata, a posle se malo umorio pa je došlo do pada, manje je vršio pritisak na protivnički mozak.Čuli smo kako je "od svih timova" koji su imali Sitijev skor u ovom delu sezone samo Tottenham na kraju bio šampion, a bilo ih je "čak tri".Takođe smo dobili bruto cenu dva tandema napadača, Carroll-Suarez i Aguero-Džeko, koja je rekordna ili tako nešto. Nema veze što Carroll i Džeko nisu ni bili na terenu.Ipak, moj omiljeni detalj je ono kako u poslednjih X godina (devet?) City nije zabeležio pobedu na Anfieldu, "...ali ovog puta ipak nema baš lak posao." :blink:

Link to comment

boskovic je svaki novim kolom lige evrope sve nesnosniji za slusanje. ne bi bilo lose da mu neko od nadredjenih objasni da treba da cuti ako nema nista pametno da kaze, a ne da sere k'o foka, postaje krajnje nepodnosljiv.

Edited by Evropejac
Link to comment
boskovic je svaki novim kolom lige evrope sve nesnosniji za slusanje. ne bi bilo lose da mu neko od nadredjenih objasni da treba da cuti ako nema nista pametno da kaze, a ne da sere k'o foka, postaje krajnje nepodnosljiv.
Ja gledao na obn-u, kds zaboravio da iskljuci ovoga puta, Adis i Sasa su za ovog prepotetnog izmislili komentarisanje
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...