Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Sinoć je kuriozitet bio da je Leverkuzen prvu utakmicu u lš odigrao baš protiv belgijskog šampiona Lirsa i da je ona završena baš rezultatom 1-0. (Sinoć je bilo 2-0). Doslovno je tako rekao.

Link to comment
Sinoć je kuriozitet bio da je Leverkuzen prvu utakmicu u lš odigrao baš protiv belgijskog šampiona Lirsa i da je ona završena baš rezultatom 1-0. (Sinoć je bilo 2-0). Doslovno je tako rekao.
cuo sam to :lol:
Link to comment

Imaju ti RTS šampionligaši neku novu modu da se žale na režiju svakog highlights snimka. "A onda u 63. minutu.... ne, oprostite, ovo je već šansa iz 87. minuta, iako je bilo nekoliko mnogo boljih, one su preskočene, bila je ona jedna kad je onaj predriblao i ušao se desne strane pa zavrnuo povratnu, a onda onaj drugi natrčao... ovo što sad gledate to je sranje, zanimljivije je bilo ovo što vam ja pričam, verujte mi na reč."Ne sećam se da su to radili prethodnih sezona, a sad i Mijaljević i Mikić i Krivokapić i Kovinjalo, svako malo prepričavaju neku situaciju koju ne vidimo na ekranu. Traže transfer na radio, šta li...

Link to comment

Sticajem okolnosti gledao sam odbojku Srbija - Poljska uz drugi komentar.Stalno sam se prisećao reči Radoslava Simića "Baš su slatke. Svaka im čast!"Umesto tona, u Irisih Pubu u Kosovskoj slušao sam ljude okolo.Matorci došli sa otvaranja izložbe u čast obljenicee rođenja Borisa Baruha.Pričalo se o slikarstvu, a konobar je, ispostavilo se, u srodstvu s jednim drugim likovnim umetnikom - P. Ilićem.Dvojica mlađih su pričala o poslovnim problemima.Najstariji gost je spomenuo i Kosovo."Zašto svi građani ne ustanu u 12.00 i ne kažu 'hoćemo da pomognemo narodu dole'?"Drugi matorac je slegnuo ramenima. U daljini se video crveni natpis HOTEL (Union).Prolazile su zgodne ribe.Posle točenog Lava uzmem i točeni Ginis.Šta li ćemo s tim Kosovom?Poljakinje pobeđene.Platim. Odem....editovani fipteleri

Edited by kud_genijalci
Link to comment
Imaju ti RTS šampionligaši neku novu modu da se žale na režiju svakog highlights snimka. "A onda u 63. minutu.... ne, oprostite, ovo je već šansa iz 87. minuta, iako je bilo nekoliko mnogo boljih, one su preskočene, bila je ona jedna kad je onaj predriblao i ušao se desne strane pa zavrnuo povratnu, a onda onaj drugi natrčao... ovo što sad gledate to je sranje, zanimljivije je bilo ovo što vam ja pričam, verujte mi na reč."Ne sećam se da su to radili prethodnih sezona, a sad i Mijaljević i Mikić i Krivokapić i Kovinjalo, svako malo prepričavaju neku situaciju koju ne vidimo na ekranu. Traže transfer na radio, šta li...
Lenjost.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Milan Bošković obrađuje Luisa Figa na B92. Pitanja su spektakularno originalna:- Bili ste u Srbiji više puta, sa Realom, Barsom, reprezentacijom. Šta vam se najviše sviđa, i zašto?- Igrali ste godinama u Interu sa Dejanom, šta vam je rekao o Srbiji?- Šta mislite o stanju o svetskom fudbalu, neki klubovi imaju više para od drugih?- Da li pratite tenis, i šta mislite o Novaku Đokoviću?- Da li i vi možda igrate tenis kao neki drugi bivši igrači?- Da li ste primetili da se Beograd promenio od vaših prethodnih poseta?- Šta imate da poručite ljubiteljima sporta u Srbiji?Samo ga nije pitao kad će da uzme srpsko državljanstvo kao Adriana Lima <_<

Link to comment
Milan Bošković obrađuje Luisa Figa na B92. Pitanja su spektakularno originalna:- Bili ste u Srbiji više puta, sa Realom, Barsom, reprezentacijom. Šta vam se najviše sviđa, i zašto?- Igrali ste godinama u Interu sa Dejanom, šta vam je rekao o Srbiji?- Šta mislite o stanju o svetskom fudbalu, neki klubovi imaju više para od drugih?- Da li pratite tenis, i šta mislite o Novaku Đokoviću?- Da li i vi možda igrate tenis kao neki drugi bivši igrači?- Da li ste primetili da se Beograd promenio od vaših prethodnih poseta?- Šta imate da poručite ljubiteljima sporta u Srbiji?Samo ga nije pitao kad će da uzme srpsko državljanstvo kao Adriana Lima <_<
nije ga pitao da li je probao kajmak i kako mu se svidjaju devojke u beogradu?! razocaran sam.
Link to comment

Gledam reprizu hajlajtsa LŠ na RTS - Statističar briljira, kako stilski, tako sa podacima: Viljareal u domaćem prvenstvu igra izuzetno prosečno. Zanimljivo da su se igrači Sitija u prva dva meča ukupno jednom našli u nedozvoljenoj poziciji, a večeras im je ovo 6. put da su u ofsajdu.Viljareal je postao prvi španski klub u istoriji LŠ koji poslije prva 3 meča u grupi nije uzeo ni bod.Neverovatno da je Hajnkes treći put izveo istu prvu 11. To je kuriozitet u modernom fudbalu.Toni Kros postiže već.... (dramska pauza od 10 sekundi, klikće) drugi gol u karijeri u LŠ.Ovo je bio već šesti autogol u istoriji Bajerna u evropskim takmičenjima. Prvi put poslije 9 i po godina je igrač Bajerna promašio penal u evrokupovima. Veoma grub meč. Četrdeset faulova. I u prošlom meču koji je Bajern igrao u LŠ protiv Viljareala je takođe bilo 40 faulova.

Link to comment

Boškovič se žešče smorio. Počeo je glasno da uzdiše i sve mi se čini da je nešto uplatio i da veruje da mu tiket neće proći...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...