Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

jos se nije desilo da pred neku utakmicu murinjovog tima straja ne pita gosta da li misli da murinjo neodmerenim izjavama prebacuje pritisak sa ekipe na samog sebe. to mu dodje verbalni tik kao dobrosavljeva "linija 6.25".

Link to comment

btw, dendin uvod u (snimak) francuska-rusija: "evo, uskoro pochinje i francuska-rusija"ochigledno treba da mu till d win objasni kako se ceo dan muchish sa pisanjem uvoda...

Link to comment

Slusao sam prenos Lige Šampiona na crnogorskoj TV IN. Prenos je bio bez i jednog statističkog podatka, iako je malo preterao sa "strašnim" potezima i prilikama, ali se vidi da čovek jednostavno voli i prati sport. Tad sam provalio (verovatno sam otkio toplu vodu) da je to najveći problem kod RTS komentatora, jednostavno ih sport ne zanima, ne gledaju druge utakmice osim ovih koje prenose. Logično je, s obzirom da glavni komentator, vel knoun tviteraš, je tu zato što nije uspeo da bude bolji od 1 Zeke u Milioneru.

Link to comment
Troicki nije dozvolio da ga u finišu dekoncentrišu bučni navijači Argentine, koji su pokušali da skrenu pažnju sudije i klupe "gaučosa" zbog komentatora Duška Koraća koji je gestikulirao ka Nalbandijanu. Viktor je izjednačio rezultat u setovima, a kadar RTS je zatim demonstrativno napustio halu, nakon što je glavni sudija meča Paskval Marija zatražio od njega da se udalji zbog neprimerenog navijanja".
Navedi izvor, ovo mora da je trac ;)BTW udodatku Politike "tv revija" tekst na dve strane o legendi...Čovek koji je otvorio dušuNa nedavno završenom Svetskom prvenstvu u atletici glavni događaj nije bio ni svetski rekosrd Jamajčana, ni odlični rezultati naših sportista već komentari doajena sportskog novinarstva Dušana Koraća koji se usudio da javno kaže ono što svi mislimo.
Link to comment
Slusao sam prenos Lige Šampiona na crnogorskoj TV IN. Prenos je bio bez i jednog statističkog podatka, iako je malo preterao sa "strašnim" potezima i prilikama, ali se vidi da čovek jednostavno voli i prati sport. Tad sam provalio (verovatno sam otkio toplu vodu) da je to najveći problem kod RTS komentatora, jednostavno ih sport ne zanima, ne gledaju druge utakmice osim ovih koje prenose. Logično je, s obzirom da glavni komentator, vel knoun tviteraš, je tu zato što nije uspeo da bude bolji od 1 Zeke u Milioneru.
Nebojsa Sofranac... nema boljeg u pravu si... samo smara koliko voli Milan... :)
Link to comment
BTW udodatku Politike "tv revija" tekst na dve strane o legendi...Čovek koji je otvorio dušuNa nedavno završenom Svetskom prvenstvu u atletici glavni događaj nije bio ni svetski rekosrd Jamajčana, ni odlični rezultati naših sportista već komentari doajena sportskog novinarstva Dušana Koraća koji se usudio da javno kaže ono što svi mislimo.
Ono bulažnjenje kako se sve daje nekim tamo nadrogiranim preplaćenim para-fudbalo-košarkašima, umesto da se lepo guraju naša deca atletičari i plivači, pravi sportisti?Naravno, to Svi mislimo samo se ne usuđujemo da kažemo :isuse: Napalm za seljaci.
Link to comment

E, ali ne znaš dalje... 1 Kolin Džekson mu je rekao "Gospodine Korać, vi da radite u Bi-Bi-Si-ju imali biste godišnju platu sa šest nula, s tim što biste prvu cifru upisali sami" :D

Link to comment
Nebojsa Sofranac... nema boljeg u pravu si... samo smara koliko voli Milan... :)
Slusao sam ga samo jednom, kada je prenosio Italija - Francuska na EP '08. Lik je izmislio komentarisanje za sve srpske komentatore koje smo ikada imali i koje cemo ikada imati. Secam se da je prepricavao neke dogadjaje vezane za onu Van Bastenovu generaciju Milana sa takvim zarom da sam se najezio. Ne znam, moguce je da smara ako to stalno ponavlja, ali meni je tada to bilo veoma simpaticno. Ocigledno je da covek obozava fudbal i posao koji radi. Za razliku od logoreicnih psihopata kojima je najvaznija njihova frizura, besmislena statistika ili razotkrivanje svetskih zavera. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Slusao sam ga samo jednom, kada je prenosio Italija - Francuska na EP '08. Lik je izmislio komentarisanje za sve srpske komentatore koje smo ikada imali i koje cemo ikada imati. Secam se da je prepricavao neke dogadjaje vezane za onu Van Bastenovu generaciju Milana sa takvim zarom da sam se najezio. Ne znam, moguce je da smara ako to stalno ponavlja, ali meni je tada to bilo veoma simpaticno. Ocigledno je da covek obozava fudbal i posao koji radi. Za razliku od logoreicnih psihopata kojima je najvaznija njihova frizura, besmislena statistika ili razotkrivanje svetskih zavera.
I to da li će tiket proći. Ne zaboravimo 1 doajena Gojka.
Link to comment

sofranac je cudan lik. svakako ga je daleko zabavnije slusati od bezivotnih idiota koji zvuce kao da ne vole fudbal, niti znaju ista o njemu nego sve sto imaju da kazu nadju na googleu neposredno prije tekme. on nije narocito profesionalan, to je problem. mislim, meni nije narocit problem, opet bih uvijek radije slusao i njegovo drkanje na milan nego statisticke podatke koji su najbolje ssto imaju da pruze ostali komentatori, ali cinjenica je da neke ljude i to jako nervira. takodje, nekad ne bi bilo lose da maaalo konstatuje google, previse se oslanja na svoje znanje i sjecanje, pa zna da mu se desi da lupi glupost [uglavnom vezano za druge sportove, ne i za fudbal]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...