Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

ma ajde, chovek je u pioniru radio kao spiker na izrael-grchka na prvenstvu 2005, i onda se posle utakmice rasplakao kad je na monitoru video rezultat protiv francuske iz novog sada. shta dodati...
jel to cuveni 'steps' ? :lol:
Link to comment
Zar nije "steps" izmislio onaj Deki ili vec tako neki kurac-palac? Secam se njega kao spikera.
dobro, nije steps sad toliko nemoguce. marv albert je umeo ponekad u prenosu da kaze steps za korake. shto naravno ne znachi da su aca i deki pantelic chuli to tu (ili znali ko je marv albert, usput). a zajedno su radili kao spikeri njih dvojica.
Link to comment

Intentional football?! :blink:Da li je na tom prvenstvu bila ona legendarna KZŠ kad je reči Željka Obradovića na Engleski prevodio neki istripovani klinac koji je očigledno bežao sa časova u srednjoj školi? Pa posle kad je i sam shvatio da lupeta, da ga strani novinari ič ne razumeju, krenula panika... pa ga Željko smirivao :lol:

Link to comment
Da li je na tom prvenstvu bila ona legendarna KZŠ kad je reči Željka Obradovića na Engleski prevodio neki istripovani klinac koji je očigledno bežao sa časova u srednjoj školi? Pa posle kad je i sam shvatio da lupeta, da ga strani novinari ič ne razumeju, krenula panika... pa ga Željko smirivao :lol:
da, posle utakmice sa francuskom u NS. btw, zamisli kako onda ovi novinari koji nisu mogli da budu prevodilac znaju engleski :lol:
Link to comment

"sada kada sam blizu penzije...."idi COVECE VISE! :Dsad kad sam odlusao ceo klip: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: slusao sam ga jutros kada je pricao o kilogramima na odredjenim mestima, manekenima UNHCR-a......ali sam onda morao da odem i izgleda propustio najbolji deo :Pedit. ovo je izlgeda bilo pre par dana a ne danas.......

Edited by Далибор
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...