Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

simic je verovatno najbolji komentator u zemlji
I meni je Rale™ uvek bio najpodnosljiviji, narocito kod atletike i ski skokova. Ne lupeta toliko o nebitnostima, prati sta se desava na ekranu tj. sportskoj areni™ na kojoj je odigrava sportski dogadjaj. A ni odbojku ne prenosi tragicno. Kum :Hail:
Link to comment

Da li haluciniram ili je SK angažovao tipa sa BN Televizije (ovaj što sad prenosi na SK kecu ukrajinsku ligu), koji je tamo uređivao sportski dio Dnevnika, poznat po tome što je informacije objavljivao sporije od štampanog izdanja Novosti, prezentujući vijesti od prekjuče, snimajući VHS-om Eurosport News? :isuse:

Link to comment

ko je ovaj debil na areni koji dvaput ponavlja kako 'nije bilo penala', iako se dvaput jasno vidi kako nakon centarsuta hoakina lopta jednog igraca sevilje pogadja u ruku? drugi put je cak rekao kako 'nema penala, iako bi to neki hteli' :huh: nikad mi nije bilo jasno zasto nasi komentatori ne cute kad nemaju sta da kazu, ovaj melje ko singerica

Link to comment

Duško Korać se puno ogrešio o Evandra iz Zvezde, prozivajući ga neprimereno i ističući da su ga skauti našli u Amazoniji. Evandro je u meču sa Smederevom velemajstorskim potezom uposlio saigrača, ali ovaj nije pogodio zicer. Zašto Korać ne proziva Borhu, Kadua i Menezisa, Menengu ili nešto slično ... ne znam ni kako se zove onaj sa brojem 9?!

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...