Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

korac je [opet] pukao. nije cak ni zabavno, vise je tuzno
ma gde nije zabavno, ovo je super. simic je verovatno najbolji komentator u zemlji, pored njega ima jos nekoliko solidnih, a ostali su toliko sterilni da mi dodje da prerezem sebi vene dok ih slusam. dobro je da jos uvek postoji neko kao korac koji iskace iz klisea posto ce za par godina na televizijama biti samo klonovi acestopa i mijailjevica.
Link to comment

shteta shto nema njega na twitteru da mu napishemo da su bonds, canseco i mcgwire (ukratko amerikanci koji igraju bejzbol i korisite steriode) istinske velichine u sportu. choveku koji je svojvremeno namerno prichao preko u.s. himne bi to bio odluchujuci udarac...

simic je verovatno najbolji komentator u zemlji
deluje kao da zna shta pricha kad govori o atletici. samo shto ne moze da uskochi ni rezultate da prochita :) Edited by Teixeira
Link to comment
ma gde nije zabavno, ovo je super. simic je verovatno najbolji komentator u zemlji, pored njega ima jos nekoliko solidnih, a ostali su toliko sterilni da mi dodje da prerezem sebi vene dok ih slusam. dobro je da jos uvek postoji neko kao korac koji iskace iz klisea posto ce za par godina na televizijama biti samo klonovi acestopa i mijailjevica.
ne znam, meni ozbiljno djeluje kao da on iskace iz klisea mentalno zdravih osoba prije svega. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
shteta shto nema njega na twitteru da mu napishemo da su bonds, canseco i mcgwire (ukratko amerikanci koji igraju bejzbol i korisite steriode) istinske velichine u sportu. choveku koji je svojvremeno namerno prichao preko u.s. himne bi to bio odluchujuci udarac...deluje kao da zna shta pricha kad govori o atletici. samo shto ne moze da uskochi ni rezultate da prochita :)
bas to, covek zna sta prica i odlicno je informisan, uzivanje je slusati ga. na televizijama rade uglavnom komentatori koji o sportu koji prenose znaju manje velikog broja forumasa ovde.@gtpa zato je i zabavno Edited by kojot
Link to comment
ma gde nije zabavno, ovo je super. simic je verovatno najbolji komentator u zemlji, pored njega ima jos nekoliko solidnih, a ostali su toliko sterilni da mi dodje da prerezem sebi vene dok ih slusam. dobro je da jos uvek postoji neko kao korac koji iskace iz klisea posto ce za par godina na televizijama biti samo klonovi acestopa i mijailjevica.
+1 Rale, a ima li ovde nasih? Nasi dragulji Bekic, Alma, Azra, prve OI pa tri puta pogresi godinu, a Rale kulturan pa ga tiho ispravi.Ovo danas je bilo genijalno.
Link to comment
korac je [opet] pukao. nije cak ni zabavno, vise je tuzno
Apsolutno. Covek apsolutno nije za posao koji radi, ili bilo koji posao. Treba mu strucna pomoc. Ovo nije ni malo zabavno.
Link to comment

Dajte, jel snimao neko ovog Koraća, jel će biti kačenja na JuTjub?! Pa on je prevazišao sebe i definitivno je - LEGENDA! Prozivanje fudbalera iz Amazonije, vraćanje radne knjižice, otkrivanje nove simpatije u ruskoj skakačici u dalj, itd, itd ... Neprocenjivo ... Pa on je čak kumovao nazivu ovog sajta ...

Link to comment

"Većina naših ljudi koji vise na internetu imaju problema sa viškom sala, imaju holesterol, a Kolins se sa 35 godina takmiči na 100 metara na svetskom prvenstvu. Ne zato što mu je ujak u IAAF, nego zato što je ispunio normu" "Darja Klišina, naslednica Suzan Titke, IšinbajEve" :D"Ne znam da li ste na GQ kanalu gledali onaj špajz iz koga je potekao Bolt""Lakše je prići Asafi Pauelu, Kolinu Džeksonu, Džonatanu Edvardsu i razgovarati sa njima, da ne govorim i o ostalim svetskim veličinama, nego našim kvazifudbalerima""I onda mi ispadnemo smešni i okreću se telefoni sportske redakcije i pitaju šta ona dvojica sa oftalmološkim problemima pričaju" (žaleći se što su na TV snimku loše označene daljine u skoku u dalj)

Edited by Quizmaster
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...