Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Mijaljevic:"Navijaci Crvene Zvezde su poskidali majice. Kako pada jaka kisa, iako je stadion vecim delom pokriven, oni su se skinuli kako bi im majice koliko toliko ostale suve!" :isuse: :isuse: :puke:

Link to comment
koliko sam čuo, u pravu si. ima sumanuto velike zaliske, pa pokusava da ih pokrije. Kada sam pitao osobu koja mi je to rekla, zasto se jednostavno ne osisa na kratko i resi sve dileme (kao uostalom i skoro svi sa njegove bivse televizije), receno mi je da je to zato sto radi na rts-u i ne sme se biti celav tamo ... jednom rečju, debilizam,
A jos je i klempav...Jednom mu snimatelj rekao, posle pola sata namestanja da mu se ne vide dambo usi, daj bre covece sredi te usi to je sad rutina od par dana u bolnici!Ovaj se zesce naljutio na njega....
Link to comment
Mijaljevic:"Navijaci Crvene Zvezde su poskidali majice. Kako pada jaka kisa, iako je stadion vecim delom pokriven, oni su se skinuli kako bi im majice koliko toliko ostale suve!" :isuse: :isuse: :puke:
lazes da je to reko :lol: kako sam propustio ovo... angry.gif strajino objasnjavanje problematike srpskog fuzbala u 120om minutu.. neprocenjivo..
Link to comment
lazes da je to reko :lol: kako sam propustio ovo... angry.gif
pred kraj prvog poluvremena........ ali mi je toliko bilo :puke: (od citavog njegovor danasnjeg repertoara), da mi je bilo tesko da odmah napisem.......
strajino objasnjavanje problematike srpskog fuzbala u 120om minutu.. neprocenjivo..
ako mislis na to sto je rekao da nasli klubovi trebaju da budu klubovi a ne trgovacka preduzeca, ne vidim da je mnogo pogresio :)a ako je provalio jos nesto sto nisam uvatio, voleo bih da cujem :)@acastop :Hail:http://www.twitlonger.com/show/cl48sikako da promenim username :PACO MI TE VOLIMOOOOOOOOOOOOOOOOOja tvoje ime koristim na haxball-u! :wub: i samo da znas, ostali komentatori na RTS-u ti nisu ni do pola leve siske!molim te registruj se ovde da se druzimo! gde su mladi tu je sala! Edited by Далибор
Link to comment
Вечерас РТС2 20.40 Удинезе-Арсенал, Венгеру прети крај каријере у клубу ако изгуби, хоће ли Божић стићи раније у Удине + прича о кафи Тото.
I bi Toto :isuse: Ove sitne pricice uz fudbal mu dodju kao mamac da i zemska publika ima sta da cuje, a ne da samo vidi krv i znoj modernog fudbala (tako mali Aca razmislja).
Mijaljevica ne slusam posto ima tako iritantan glas razbio bih TV.
+1
Link to comment
Вечерас РТС2 20.40 Удинезе-Арсенал, Венгеру прети крај каријере у клубу ако изгуби, хоће ли Божић стићи раније у Удине + прича о кафи Тото.
I bi Toto :isuse: Ove sitne pricice uz fudbal mu dodju kao mamac da i zemska publika ima sta da cuje, a ne da samo vidi krv i znoj modernog fudbala (tako mali Aca razmislja).
Mijaljevica ne slusam posto ima tako iritantan glas razbio bih TV.
+1edit: dupli post, ovaj moze u kantu Edited by Čiko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...