Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Dobro, jel on celavi, pa se ceslja tako nenormalno?Jeste da je teska dijabola, ali kako objasniti ovaj cuperak? :unsure:
koliko sam čuo, u pravu si. ima sumanuto velike zaliske, pa pokusava da ih pokrije. Kada sam pitao osobu koja mi je to rekla, zasto se jednostavno ne osisa na kratko i resi sve dileme (kao uostalom i skoro svi sa njegove bivse televizije), receno mi je da je to zato sto radi na rts-u i ne sme se biti celav tamo ... jednom rečju, debilizam,
Link to comment
acastop Last night I hosted interesting guests; talking about SRB waterpolo. You cannot understand, but if you want to look: http://t.co/ZZ96Yyj
If you want to look my friz, it very well look good nice. No have to listen, not talk nothing important.
Link to comment

Sad sam se setio da je sinoc onaj sa Arene sto nije Edin(a ni Ivan) primetio kako Joakim Noa ima slicnu frizuru i stajling kao njegov slavniji sunarodnik Janik.

Link to comment
Sad sam se setio da je sinoc onaj sa Arene sto nije Edin(a ni Ivan) primetio kako Joakim Noa ima slicnu frizuru i stajling kao njegov slavniji sunarodnik Janik.
:lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...