Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Vujičin (jedna od najbezobraznijih komentatorskih pojava) najavljuje gledaocima da ih sutra ponovo očekuje tandem Vujičin - Bošković. Otkad je on to dobio primat u odnosu na kolegu?

Link to comment
1/4 finale Futsala na Eurosportu, ITA-POR. Covek ubija vreme i cita mejlove. Sve dok mu neko nije uterao Neymara u .. Barcelonu happy.gif
Jel Kapelo stvarno dao otkaz ili je neko uvalio patkicu i ovoj dvojici sto prenose Obala Slonovace - Mali?
Link to comment
1/4 finale Futsala na Eurosportu, ITA-POR. Covek ubija vreme i cita mejlove. Sve dok mu neko nije uterao Neymara u .. Barcelonu happy.gif
Carski :Hail: Ne znam tamo komentatore, ali nebitno :D
Link to comment

Uvaljeno Ici Mladenovicu, btw nekad jednom od mojih najomiljenijih komentatora sa sport fm-a cini mi se, dok nije potpuno propao na es kao i sve ostalo odatle, sem Predraga Vukanovica koji objasnjava na snukeru

Edited by Team_Penske
Link to comment

ovaj sto trenutno na areni prenosi osasuna-barsa je najgori komentator kog sam ja ikad cuo. jos kad ga upare sa onim crnogorcem, ja bukvalno ne mogu da gledam utakmicu.

Link to comment

Šta li su umislili ovi na B92 sa ovim "Stručnim štabom", svaka njuška nesimpatičnija od prethodne, još će sad i na Ligi Evrope da smaraju sa svojim impresijama kao pred Vimbldon, ono, casual, Pantela, simpa smo i kul...Ne znam kako sve stižu pored silnog tezgarenja na različitim televizijama.Da ne pričam o drskosti tipa "ove sezone je Liga Evrope najbitnije (ili najjače) takmičenje u Evropi"

Link to comment

saranovic je vecars bio los u prenosu iz amsterdama.nije utakmica bila bog zna sta, ali njegova priprema i komentar su bili losi preko toga.za prvih 50-ak minuta utakmice uspeo je da prepozna i pomene tek 5 igraca domaceg tima, a tada je shvatio da je i aisati u igri (zumirala ga kamera). koristio je besmislene floskule i opsta mesta, a svaku promenu rezultata na preostalim utakmicama lige uefa je konstantno pominjao i komentarisao na usrtb da se iole koncentrise na prenos utakmice iz amsterdama.koliko je bio nespreman i koliko zaista pojma nema o ajaxu govori deo kada u igru ulazi odbrambeni igrac rhijn i menja ofanzivnog bulykina u trenutku kad domaci tim gubi. tu napominje da je ova izmena nejasna. cak stavise, sledecu izmenu komentarise da je logicnija, a ne uspeva da razume da se de jong ubacuje napred jer je igrac koji u ajaxu moze da igre na vise pozicija. iako ga u jednom trenutku vidi u napadu, saranovicu uopste nije palo na pamet da poveze izmene koje je napravio trener ajaxa sa tim da je de jong igrao pozadi prvo poluvreme.ovo nisu greske zbog kojih ce neko da se buni (a i kome bi), ali pokazuje krajnju povrsnost i nezainteresovanost.onakav prenos bi bez vece muke uradilo bar 50% clanova ovog pdf-a.ostalih 50% bi uradilo bolje.

Edited by Bane5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...