Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Kako sam shvatio, ovo je sve u formi predloga (citaj - probnog balona) a sta ce se usvojiti to je to be seen.

Inace, u osnovi svega je sto ne znaju kako da rese pitanja kriminaliteta u nocnim satima pa misle da je ovo resenje. I u BGD su tako mislili pa pojeli go vno.

Ja sam mislio da za taj kriminal postoji neka policija, neke čike u plavim košuljama sa značkama koje jure te kriminalce, tako nešto. Bar je tako u filmovima
Link to comment

Dobro ne bih ja ni svakom tvitu verovao samo zato sto ide niz dlaku mojim politickim uverenjima.

 

+1

 

ово ми је баш тешко да поверујем, уз сво лудило садржано у тој странци

Link to comment

Dobro ne bih ja ni svakom tvitu verovao samo zato sto ide niz dlaku mojim politickim uverenjima.

 

od tzv istine tj neke tvoje subjektivne percepcije realnosti je mnogo važnije opanjkati sns i vratiti ga u gad i smrad iz kog je izašao :fantom:

Link to comment

Bio sam pre 15tak dana poslovno za vikend u Ns. Izađemo uveče na pice u centar i šokiramo se. Neverovatno kako se centar proseljacio. Jedva smo našli iole normalan kafić. Laze Teleckog postala ulica za narodnjake :(

 

Do pre pola godine nije bilo tako. Postajao je odavno trend povećanja dziberluka, ali ovo je ekspresno čišćenje normalnih kafića iz centra (pre 6-7 meseci uopšte nije tako bilo)

 

Baš me rastuzilo, nije to više onaj Novi Sad :(

Link to comment

 (pre 6-7 meseci uopšte nije tako bilo)

 

ма где бре није, тако је већ барем годину дана... за тачку после које нема повратка ја узимам наступ баје малог книнџе у једном локалу на почетку улице, пре неке две године

Link to comment

Bio sam pre 15tak dana poslovno za vikend u Ns. Izađemo uveče na pice u centar i šokiramo se. Neverovatno kako se centar proseljacio. Jedva smo našli iole normalan kafić. Laze Teleckog postala ulica za narodnjake :(

 

Do pre pola godine nije bilo tako. Postajao je odavno trend povećanja dziberluka, ali ovo je ekspresno čišćenje normalnih kafića iz centra (pre 6-7 meseci uopšte nije tako bilo)

 

Baš me rastuzilo, nije to više onaj Novi Sad :(

 

Gde nije, zadnji put sam u nekom random kafiću u toj ulici bio pre nekih 6-7 godina i bila je teška seljana, čak je i neki moron vadio pištolj svako malo.

Link to comment

Bio sam pre 15tak dana poslovno za vikend u Ns. Izađemo uveče na pice u centar i šokiramo se. Neverovatno kako se centar proseljacio. Jedva smo našli iole normalan kafić. Laze Teleckog postala ulica za narodnjake :(

 

Do pre pola godine nije bilo tako. Postajao je odavno trend povećanja dziberluka, ali ovo je ekspresno čišćenje normalnih kafića iz centra (pre 6-7 meseci uopšte nije tako bilo)

 

Baš me rastuzilo, nije to više onaj Novi Sad :(

+1

Trend povećanja džiberluka je, po svemu sudeći, završeni proces, Novi Sad je danas palanka po svemu mnogo slična tolikim drugim po Srbiji.

Par festivala, manifestacija ili alternativnih lokala su samo izuzeci koji potvrđuju pravilo, kao i što se slična alternativna mesta mogu naću u nekom kairu ili amanu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...