Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ja bih samo da se naspominjem rodbine onome ko je odlučio da zatvori Rumenačku od pruge do kružnog toka, ali tako da se ni kod pruge ne može izaći. Tim fenomenalnim potezom je napravljen neviđeni kolaps saobraćaja na celoj Detelinari, svi koji žive između kružnog toka i pruge, mogu samo jednim putem izaći iz tog bloka...

Zar nije moglo da se radi po jedna traka, a da druga bude otvorena?

Link to comment

svaka čast novosadisti, ima na linku i konkretan spisak sa svim detaljima u sitna crevca - znaju ljudi tačno šta hoće  :fantom:

 

 

ПОЗИВ ЗА ДОСТАВЉАЊЕ ПОНУДА ЗА ЗАКЉУЧЕЊЕ УГОВОРА

путем прикупљања затворених писаних понуда

 

Јавно комунално предузеће „Градско зеленило“ Нови Сад (у даљем тексту: Предузеће) планира отварање Дино парка у Новом Саду у Железничком парку, на Булевару Јаше Томића на парцели број 4967/4 КО Нови Сад I, која је Закључком Скупштине Града Новог Сада, број: 01-020-186/2014-I од 29. децембра 2014. године, дата на управљање и коришћење Предузећу.

Предузеће позива све заинтересоване привредне субјекте да доставе понуде за закључење уговора, а у циљу повећања зараде, позитивних маркентиншких ефеката, ширег присуства на тржишту и побољшања квалитета пружених услуга за сваку од уговорних страна.

 

Предмет уговора би био:

- закуп минимум 15 покретних реплика животиња диносауруса, и најмање 5 статичних реплика,

- период закупа би био 5 година, и

- почетна висина закупа износи најмање 50% прихода од продаје улазница.

 

http://zelenilo.com/poziv-za-dostavljanje-ponuda-za-zakljucenje-ugovora/

Link to comment

Ja bih samo da se naspominjem rodbine onome ko je odlučio da zatvori Rumenačku od pruge do kružnog toka, ali tako da se ni kod pruge ne može izaći. Tim fenomenalnim potezom je napravljen neviđeni kolaps saobraćaja na celoj Detelinari, svi koji žive između kružnog toka i pruge, mogu samo jednim putem izaći iz tog bloka...

Zar nije moglo da se radi po jedna traka, a da druga bude otvorena?

 

 

da,to sam i ja rekla..moglo je biti dvosmerno u levoj traci, ionako niko ne ide u Rumenku + preusmerenje na bul. Evrope kao i sad,ipak bi se dosta rasteretila Kornelija Stankovica..srecom pa ugl mogu da izbegavam taj deo ili da prodjem pre/oko 7ujutru dok je jos podnosljivo...ali tebi saucesce,a valjda ce brzo zavrsiti :(

Link to comment

da,to sam i ja rekla..moglo je biti dvosmerno u levoj traci, ionako niko ne ide u Rumenku + preusmerenje na bul. Evrope kao i sad,ipak bi se dosta rasteretila Kornelija Stankovica..srecom pa ugl mogu da izbegavam taj deo ili da prodjem pre/oko 7ujutru dok je jos podnosljivo...ali tebi saucesce,a valjda ce brzo zavrsiti :(

Do 26.06 :(

 

Jutros sam krenuo u BG u 8 i 5, a kod Kaćke petlje sam bio u 8 i 30, ni pola sata mi nije trebalo da prođem cirkus...

Link to comment

a sto ne ides kroz janka cmelika pa kroz janka veselinovica pa bul jase tomica pa cvijiceva ili branka radicevica do temerinske  :lol:

 

od kad vozim vise a od kada traju svi ti suludi radovi po gradu postala sam maher u alternativnim prolazima do temerinske  :lol:

 

ali da u 8ujutru nista ne pomaze..nista, kreni ranije :(

Link to comment

a sto ne ides kroz janka cmelika pa kroz janka veselinovica pa bul jase tomica pa cvijiceva ili branka radicevica do temerinske  :lol:

 

od kad vozim vise a od kada traju svi ti suludi radovi po gradu postala sam maher u alternativnim prolazima do temerinske  :lol:

 

ali da u 8ujutru nista ne pomaze..nista, kreni ranije :(

Moram da idem do HadžiRuvimove da uradim polukružno za to, ili da idem kroz Kornelija Stankovića gde je gužva nenormalna, pa da se izvučem negde desno...

 

Ja sam preko pruge, dakle jedni izlaz mi je kod kasarne, pa okolo do kružnog toka ka groblju, pa okolo do kružnog toka u kornelija stankovića, pa dalje... Jutros sam pokušao kroz Hadžiruvimovu, jer sam se juče zaglavio u Kornelija stankovića i Partizanskoj... Isti kurac, sve u svemu... :(

Link to comment

jao da,zaboravila sam da si ti preko pruge :(..a i ta.pruga sto ne naprave neki prolaz.. ionako nicemu ne sluzi..

Služi pruga... Kad žurim negde da baš tad prođe voz...

 

Inače, ta pruga se izmešta od kad ja znam za sebe... Nadam se da će moja ćerka dočekati da je izmeste, ja sam nadu izgubio...

Link to comment

 

Ja sam preko pruge, dakle jedni izlaz mi je kod kasarne, pa okolo do kružnog toka ka groblju, pa okolo do kružnog toka u kornelija stankovića, pa dalje... Jutros sam pokušao kroz Hadžiruvimovu, jer sam se juče zaglavio u Kornelija stankovića i Partizanskoj... Isti kurac, sve u svemu... :(

 

Heh, gde preko pruge? Ako nisam indiskretan. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...